Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Savka

OSOBNOST 31.12.2006 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sem fanda

    mám tě ráda
  • Chtěl bych ti pogratulovat k vítězství (no bože 4. místo), ale jinak si milý, veselý, vtipný, takový přiteplený píčus.
  • TOMÍNO -TOMÁŠEK

    AHOJ TOMÁŠI CO TA RÁNA ZE SILVESTRA?BOLÍ TĚ JEŠTĚ HODNĚ?PRO MĚ SI TEN NEJLEPŠÍ ZPĚVÁK, JAKÉHO JSEM KDY SLYŠELA NEJLÍP ZPÍVAT A HEZKY DO MODY SE OBLÉKAT.SÁMER NA TEBE U MĚ NEMÁ.SÁMER JE U MĚ ÚPLNÁ NULA!!!!!!!!!! PA PA PA PA PA MĚJ SE HEZKY A DOUFÁM, ŽE SE JEŠTĚ NĚKDE POTKÁME. savinka
  • savka

    savka je pošuk!!!!!!!!!!!!!!!!§
  • Promiň.

    Ahojky Tome, jsem ze Starého Sedla a chtěla bych se to omluvit za to, co se ti stalo. Já jsem tam sice nebyla, ale upřímně mi to je moc líto. Podle mě zpíváš ze všech nejlíp a jelikož mi je 16 a tak už poznám rozdíly. Doufám, že se brzy uzdravíš a přijedeš se k nám zase někdy podívat, i když chápu, že se ti tam moc nechce. Přeju ti pevné nervy a hlavně se drž. Teď to pro tebe bude asi hodně těžké, ale věřím, že celé toto období zvládneš. Budu ti držet palečky. Pa a uzdrav se .
  • tomínovi

    ahoj tomášku,škoda,že se ti to stalo vo tom sylvestru.jdyby jsi mi mohl třeba napsat sms tak na 605 159 506 ahoooojda šadlin-ka
  • tomína

    tome,jsi lepší,než tom kralich z kobry 11
  • TOMÁŠ SAVKA

    AHOJ TOME,MÁŠ PĚKNÝ CD.AHOJ DENISA A NIKI
  • tome si skvělej..moc mě mrzí co se ti stalo o tom silvestru..brzy se uzdrav!!!na muzikálu si byl skvělej-nejlepší!!!
  • tome si nej.,nej.,nej.,nej.,nej,nejlepší ani kdo už lepší než ty nebude ani v tom druhým kole superstar!!!a nevím proč tě napadli...no jo ta závist...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit