Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Savka

OSOBNOST 31.12.2006 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prosim

    ahoj, prosimvas nemate nekdo pisnicku Kde jsi ty od Tomase? Je hrozne krasna, ale nemuzu ji nikde sehnat *9* Kdybyste ji nekdo mel, prosimvas poslete mi ji na mailik, predem hrozne moc dekuju.... *3* *4* *14* *5*
  • Tomovy muzikály :-) :-) :-)

    TEda ty stránečky jsou

    www.prostemulluju.cz

    jse m tam blbka zapomněla to ůůůčko, hehe *3*
  • Tomovy muzikály :-) :-)

    Miluju Tomovy muzikály, teda to jak tam zpívá *14* *5* *15* *8* *14* *7* *8*
    Nevíte co je tohle? http://www.prostemulluj.cz

    Bych ho tam chtěla dát a nevím jak na to... *9* Poraďte, lidičkové. Kujuju *15* *15* *15*
  • deska

    cau mam desku stejde si te najdu a ta angelika je deska
  • titul

    nechutnej vylizanej kokot *9* *9* na pest
    • Re: titul

      Když se ti Tomáš nelíbí, tak nechápu, proč na tyhle stránky vůbec chodíš...Příště už sem laskavě radši nechoď a nebo ho aspoň nekritizuj! *3*
  • Tomáš

    Tome. Zpíváš krásně. Moc Tě fandím, a ráda bych tě viděla o hodně víc v televizi. *3*
  • Tom

    Tomáš je nejlepší!!!!! Zpívá naprosto skvěle!!!! Tome, mocinky ti držim palečky!!!!! *4* *4* *4*
  • Fanklub

    Fanoušci, kteří nejsou nikde u Tomáše ve fanklubu a chtěli by být, nechť mi napíší na mail Lion438@seznam.cz. *3*
  • Tom

    Tomáš je super kluk, viděla jsem ho dvakrát v Miss Saigon, což je nádherný muzikál sám o sobě a Tomáš tomu ještě víc přidal. Myslím si, že i v soukromí je to pohodový kluk, ale nechci ho hodnotit, každopádně je moc hezkej a stejně starej jako já :-)) Kdyby jsi mohl poslat nějakou fotku s podpisem, budu ráda:-)
  • Tomáš:)

    Ahojky, chci jen říct, že Tomáš je fakt dobrej. *3* Sice přiznávám, že na mě občas působí lehce namachrovaně, ale zase která celebrita v dnešní době taková není... *7* Jinak mu fandím, protože má hodně hezkých písniček *3* a taky super hlas! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit