Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Ujfaluši

OSOBNOST 31.12.2006 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mexx.007

    Jaaj

    mate problemy, ze vas bavi resit kraviny o tom kdo s kym a proc...Vzdyt je to ciste jeho soukroma vec... ;)

    Hlavni je snad co predvadeli (nebo tehdy spis nepredvadeli) na trave... nebo ne snad?
    • Re: Jaaj

      moje řeč!!.. jste s tim trapní *5*
  • Narozeniny

    Má narozeniny dneska a já taky jsme stejně narozeny akorát že o 20 let *1* *1* *1* *1*
  • Neco do rodiny xD

    Hej to je moji mamy bratranec nebo co:D:D nemuze te mi na nej nekdo poslat na mail nejakej kontakt na neho?predem dekuji :) pisne na mail chocolate.doll@seznam.cz dik :) *3*
    • Re: Neco do rodiny xD

      hle tak to je mího bratrance kámoš eště z Olomouce
  • ardony

    jj

    prosím kdo my pošle čelenku jakou nosí tomas. taky hraji a naši my ji nemohou sehnat.
  • Podpis

    Nemáte někdo podpis Ujfika??Nebo aspon nakou stranku,kde ten jeho podpis je? *14*
    • Re: Podpis

      Ja mam podpis!
  • Pozdrav

    mm vyřídit pozdrav od Tomáše... *4*
  • Nestačili jsme na ně

    Nestačili jsme na Portugalce...No a co? Příště tedy.... *14*
  • Tankista

    UJFI,
    co vám to chytá za tankistu? Neměl by dostat červenou kartu? *9*
    • On se narodil ve městě ve kterém já *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • Re: Tankista

      Ty seš asi uplně blbá..trapný fakt..!!!!! *13*
      • Re: Re: Tankista

        Uplně blbá?To je slabý slovo... *8*
  • nej obránce

    Nejlepší českej obránce! Ujfi si s Ronaldem ve středu vytře zadek!
    • Re: nej obránce

      Jo to je. Jen, aby to vyšlo!!!! fandíme... *3*
  • per Celeste

    Aha, rozumim. a nemas mamku češku a tatku Itala? jo, Mazuch *1*
    ja jsem totiz byla ve Florencii, kdyz mel Ujfa ukoncenou party...parili jsme u brach..to bylo super, tak jsem mluvila s Tomasem a je moc fajn
    kolik je ti let? *4*
    • Re: per Celeste

      je mi 6 let!!! *8*
    • Re: per Celeste

      ne ne,ja jsem 100% italka!proc?? *7*
      oh to je hezky,nevedela jsem ze on mel ukoncenou party...to ty ho znas taky?
      je mi skoro 23 let,co ty?
      • Re: Re: per Celeste

        Děláš si ze mě srandu?! jak to, že umiš tak dobře česky? kdo tě to naučil?! ano, s Tomášem se známe kvůli mému bráchovi.
        Nechceš přijet do Česka? :-)
        byla si tady někdy? vy tam ve Florencii žijete moc fotbalem že? muj bratr tě chce poznat?!! *3*
        • Re: Re: Re: per Celeste

          ahahahaahha ne ne ne,ja jsem opravdu Italka!Ale studuju cestinu na univerzite a muj pritel z Cesku!a ted jsme v Cesku,v Teplicich a v Praze,behem cele EURO budu tady!
          tak jo,casto chodim do ceska ahahaahah!!
          a letos jsem prijela do Brna taky,hezke mesto!jak se jmenujes ty??muzes mi napsat taky mail!!
          • Re: Re: Re: Re: per Celeste

            No tak to je super :-)
            uz nejsi v Brne? ozvi se, jestli prijedes?!! rada se s tebou seznamim. ja jsem Vlaďka. moje adresa mvladka@seznam.cz
            budu se tesit..a konecne rozumim, proc ses Italka a pises cesky..:-)
            • Re: Re: Re: Re: Re: per Celeste

              Psala jsem ti mail vcera!! *5*
              *Cele*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit