Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Vokoun

OSOBNOST 31.12.2006 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Voky

    Tenhle brankář, je Brankář. Kde se na něj hrabe Hašek? Voky je dokonalej. Díky němu jsme mistři. Tento tým je nejlepší. Voky na tom má největší podíl. Největší zásluhu. Nedá se mu nic vytknout. Troufám si říct, nejlepší brankář. Mám ho strašně moc ráda. *14*
  • jessinka666

    Všechno nejlepšííí

    Všechno nejlepší ať si nadále ten krásnej a nejlepší brankář na světe ! *14* *14*
  • natkafl

    narizeniny

    vše nej k narozeninám jsi fakt užásnej brankář at se ti nadále daří nikdy nazapomenu na ten zápas s ruskem *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • xniky

    Všechno nej!

    přeju Ti všechno nejlepší k narozkám! si skvělej brankář!! :-) *14* *1* *1* *4*
  • Dokonalej..♥

    On je prostě naposto dokonalej brankář...Celej tým muže zkazit celou hru ale on to stejně zachrání...Prostě je fakt dobrej a mám ho hrozně ráda...jeho zákroky..jeho nefalšovanou hru..prstě dokonalej a náš tým by se bez NĚJ nikam nedostal..tam kam on to dotáhl..a kevšemu neni to frajer jako ostatní machři NHL...Prostě Vokoun je nejlepší brankář...Tome jen tak dál a zkus ještě jednou za ČECHY...Ukaž jim to na Floridě..♥♥♥ *3* *14*
    • Re: Dokonalej..♥

      Maximální souhlas *4* to hlavně díky němu jsme tak daleko a tak dobří, samozřejmě není jedinej kdo náš tým drží, ale je jeden z nich *14*
      • Re: Re: Dokonalej..♥

        Tojo...Ale vychytal snad uplně všechno..a coze pusti jeden gool svet se nezbori ale on pusti jenom ten jeden nic vic..♥♥Je uzasnej nenarocnej a je ferovej...
        • mamba

          Re: Re: Re: Dokonalej..♥

          jj, je fakt super brankář a jako člověk taky dobrý *14* fandím mu už asi 6 let *14*
  • satin

    BEST

    On nás dovede pro zlato..Tohohle brankáře nikdo na světě nemá..jen ČESKO... *3* *3* *3* *3*
  • vše nejj

    Všechno nejjlepší k narozeninám,a hodně úspěchů:-D *14*
  • Mistři!!!

    Bylo nádherné sledovat, jak jsou z tebe soupeřovi útočníci nešťastní :-))) Super... Díky za ten zážitek!!!"
  • Pane Vokoun hokej mně nezajímá a přeletěl jsem jen očima nadpisy sportu a myslím si že mužete být rad že jste přestal hazardovat se životem a vysvobodil se z otroctví mamonu peněz brutality a zabijáků buranů z NHL jejihž předci vyvraždovali původní obyvatele a hnali se na Klondejk kde nic není nežli hnus divočiny bez jakekoliv pohostinosti k hostům tu si musí platit .není to jako na Valašsku kde jsou lidé pohostinní z ucty alásky k lidem ,což se asi bude vytrácet s hnusem kapitalismu lehkozbohatlíků co si jezdí na zájezdy do Canady na Allasku neb jsou ve stranách politiků zhýraleho švarzernberga a plundrují jen krajinu lesů v české republice.Nakole jsem byl na Slovensku a na jednoho člověka tam spadnul strom když řezal v kopcích a zranil ho těžce nebyl ani vrtulník k odvozu,ale nebyl tam pro zábavu ani za abnormální plat Text Vašeho
    • Ty meleš hrozný sra.... Co ty seš za vypatlanýho závistivýho chudáčka, nad tím rozum zůstává stát. Nulo. To neznamená, že když je v životě někdo úspěšnější a lepší než ty, že je to špatný člověk. Běž se zahrabat ty závistivej kreté...
  • Zdravím všechny fanoušky Tomáše Vokouna.Mám 15 letou dceru - brankářku,která už roky má Tomáše jako vzor.Má jeho číslo na dresu a přezdívku VOKOUNEK.Chtěla bych ji sehnat jeho podpis,ať má radost za všechno to snažení a i odříkání.Už toho dost dokázala ,2x mistr republiky a start za českou reprezentaci do 15 let.Kdo mi můžete poradit?????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit