Přejít na výpis diskuzí

Tommy Lee Jones

OSOBNOST 31.12.2006 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší herec na světě!! *14* *14* *14*
    je k sežrání
  • Toomy zraje jako víno
  • Do filmografie patří ještě film z r. 1979 Havířova dcera.
  • c

    UDĚLEJTE SI TEST SVÉHO IQ!
    http://cz.iq-test.eu/#645186
  • Tommy LeeJones

    vse nej ;-) ;-)
  • Re: Lemonn

    To s tebou musím souhlasit. Film Štvanec a Šerifové jsou možná snad nejlepší filmy co jsem z mnoha jeho filmů viděl... Na svůj věk je to prostě borec, mám ho rád:-) *4*
  • "63"

    HAPPY BRITHDAY *3*
  • Tommy

    Ešte niečo zo súkromia-Tommymu v žilách koluje z 1/4 indiánska krk z kmena čerokézov.Na svojom veľkom ranči chová kone,predovšetkým k polu.Polo aj hráva a rád sa venuje záhradkáreniu,vareniu... *3* A mimo to má velmi pekné oči,ale to už sa tu písalo *14* *14*
  • Tommy Lee Jones

    *14*
  • Hmm

    No na svoj vek vyžaruje určité charizma,inak dobrý herec a velký simpaták *4* Mám celkom rada jeho filmy vo-Klient mu to seklo,kde nebol hrdina ale skor egoista.Príjemná zmena.. *3* A má pekné oči *3*
  • Narozeniny

    Dnes je panu Jonesovi 62 let.Není to můj favorit,ale herec to není špatnej.Přeju mu hodně štěstí a úspěchu.
  • tommy

    je to dobrý herec např. Šerifové je fakt dobrej *3*
  • Lemonn

    Já tohohle herce mám rád a včera sem se díval na Štvanec a tam byl uplne bestovní. *14*
  • Úsměv

    Já tohoto pana herce dlouho přehlížela a získal si mě jediným úsměvem ve filmu který jsem viděla 1x v životě a jmenoval se myslím - Zem s velkým nebem.
    Normálně nejsem na tak "staré" chlápky (je stejný ročník jako můj tata), ale nevím čím to bylo. Chemie přenášená přez obrazovku? Nevím.
    Nejvíc mu to ale sekne v uprchlíkovi.
    Radka
  • Pan herec

    Známý je třeba z Man in Black,ale jeho smysl pro humor mi nic neříká,není to špatný herec,ale nahlížím na něj s určitou rezervou.
  • Hraje drsné chlapíky a tím si mě získal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit