Přejít na výpis diskuzí

Tony Shalhoub

OSOBNOST 31.12.2006 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co...

    A co Adrian Monk? Ani zmínka o tom, že má T.Sh."svůj" seriál... *9*
    • Re: A co...

      Ale jo je to uuuužasný seriál-díky němu *14* *15*
      • nik011

        Re: Re: A co...

        jj kdyby tam on nehral tak je to upe na nic, ale ty ostatni sou taky mrte!:*
        • Re: Re: Re: A co...

          Monk je suprovej...teďkon sem nemocná tak na něj pořád koukám..kdyby to hrál někdo jinej bylo by to na ho*no :-D :-( mě by zajímalo jakej je ve skutečnosti :-)
      • Re: Re: A co...

        Ahoj Nelínko, tobě se ten seriál libí?A dokázala by si s takovým podobným člověkem žít? *4* Napiš podle pravdy.Protože ten seriál nezvniknul předemnou ale až po mě *3*
        • Re: Re: Re: A co...

          Žila bych s ním-kdbych toho člověka milovala *14* A Monka miluju *15*
          • Re: Re: Re: Re: A co...

            Tak já p. monkovi hodně podobnám. Ale jestě mi nikdo neřekl že jsem užasný *4*
  • Blahopřání k narozeninám

    blahopřeju ti k narozkam!:)
  • nik011

    happy birthday

    vsechno nejlepsi!!!!!!!!!!
  • Vidím tu už 2 roky staré komentáre, ale myslím si, že Tonyho fanklub je ešte stále "aktívny". *2* Seriál je môj obľúbený a nedalo mi nenapísať sem komentár *3* ... Áno, a pár detailov by tam bolo doladiť, napríklad, že je Libanonského pôvodu a i keď sa narodil v Amerike, medzi americký showbiznis sa dostáva pod zaradením Arab-American actor... a má dve adoptované dcéry... *3*
  • Happy birthday, Tony... *3*
  • Happy Birthday

    Dnes je panu Shalhoubovi 55 let.Je to dobrý herec.Znám ho také jako pana Monka ze seriálu Můj přítel Monk.Přeji mu vše nejlepší!
    • Otázka

      Nevíte, jestli se točí stále ta nová série toho seriálu ??? Díky za odpověď *14* *14* *15*
  • nik011

    very good

    je to totalne dobrej herec!! *3* *4*
  • narozeniny

    ahooj Tony
    Všechno nejlepší k tvým narozeninám hodně štěstí,zdraví,lásky a hodně úspěchů
    v divadle i ve filmu.
    Přeje Blanka.
  • Happy Birthday *15*
  • Monk

    Ahoj, nevíte někdo, proč skončil Monk. Koukám na různé rozhovory na youtube, taky na usanetwork, ale nikde jsem se to nedočetla a ani jsem nic neslyšela, ale já zase tak dobře anglicky neumím, tak mi to mohlo uniknout. A neřekla bych, že by sledovanost nějak klesala. Jsem z toho špatná, protože Tony je supr herec a já ho zbožňuju, v Křídlech a Galaxy Quest je taky skvělý, přeji ti další velké role Tony. Jen tak dál.
    • Monk skoncil hold mno ja videl vsechny dily jelikoz sem si vsechny stahnoul v avi a shledl a kouak znova v d poslednim dile 8 serie s nazvem: Pan Monk a konec zistil kdo byl vrahem jeho zeny taky zistil ze ma a nasel svoji nevlastni cenz je to nejlepsi serial,film snad natoci nove dily pokud ne tak ja to snim dokazi :). *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit