Přejít na výpis diskuzí

Tori Amos

OSOBNOST 31.12.2006 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poznal som krásneho človeka,ktorý mi predstavil fenomenálnu Tori.Som priaznivec hudby ako takej,no ak by som si mal hľadať favorita v štýle,dovtedy pokiaľ som nepočul Tori,bola to gitarová mazika.Poznal som však Tori a odvtedy poznám pocit mrazenia a husej kože pri každom zvuku kláves a jej hlasu.Zvuk jej piana sa vo mne snúbi s písaním básní a kreslením obrazov..........ĎAKUJEM ZA TORI,SOM NAVŽDY JEJ FANÚŠIK
  • Paní božskááá

    Paní božská!!!!!!
  • !Happy Birthday!

    Všechno nejlepší Tori....jsi úžasná.....
  • tammi

    Narozeniny

    Všechno nejlepší k narozeninám té nejlepší skladatelce a také zpěvačce... *3*
  • Tori Amos

    Souhlasím, že Tori je výborná a naprosto osobitá zpěvačka. Koncert byl skvělý. Crucify bych také rád slyšel a navíc i Winter. Ale přesto jsem byl velmi spokojen. Kate Bush mám také rád a vadí mi, že jejímu novému CD Aerial nebyla věnována taková pozornost, jaké by si zasloužilo.
  • koncert

    Od doby kdy jsem Tori objevila, nedám na ni dopustit. Má tolik poloh hlasu, tolik typů skladeb, že se hodí skoro do každé nálady. Její koncert byl super, ukázala na něm všechno. Rozhodně super zážitek. Jen škoda že nezahrála Crucify.
  • Tori

    Tori sice není nejlepší zpěvačka na světě, nicméně doporučuji www.yessaid.com
  • nepostup
  • Tori

    Souhlasím s Váma, že Tori je vynikající, opravdu velká umělkyně. A proto Vám chci doporučit ještě jednu vyjímečnou zpěvačku Kate Bush, spousta z Vás jí určitě zná, jsou k sobě často přirovnávány, ale každá hraje svým osobitým nezaměnitelným způsobem. Takže chcete-li se obohatit poslechněte si Kate Bush. Miluju je obě!!!
  • jojo je nejlepší :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit