Přejít na výpis diskuzí

Troye Sivan

OSOBNOST 29.1.2009 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ago112

    je super

    je supeeeeer *1* *1* *1* *15* *15* *15*
  • Je užasný jak po něm holky šílí..škoda, že on nešílí po holkách *1* *1*
  • Omg já ho miluju.. a vypadá to že by se brzy mohl stát i super slavnej :*
  • NikolaBalogova
    On je tak roztomilí a pěkný *14*
  • NikolaBalogova
    On je tak roztomilí a pěkný *14*
  • Vážně je na kluky?? Nic proti tomu nemám i tak ho zbožnuji jen chcie vědet jestli........Wild je super klip....tak je nebo ne?? Nebo je i není??? :-D :-D :-* <3
    • ano, je na kluky :)
    • A může být i na holky ????
      • Ne...je na kluky...co na tom nechápeš?
        Asi jsem ti právě zničila sen, ale řeknu ti jednu věc...nedostala bys ho ani kdyby byl hetero...
    • Ano, je vážně gay. Udělal i coming out video (pokud to náhodou nevíš, tak je YouTuber, takže natáčí videa bežně). A podle mnoha dohadů byl ve vztahu s Tyler Oakleym (Taky gay) a vypadá to tak, že v současnosti je ve vztahu s Connorem Frantou (taky gay). Connor i Tyler jsou oba YouTubeři *3*
      • Troye je v součastnosti ve vztahu s Jacobem Bixenmanem (model) Troye jejich vztah zveřejňoval na svém instagramu.
  • celkem dobrý zpěvák ale mohl by nazpívat i nějakou veselejší písničku *1*
  • omg on je tak seksi.. paneboze asi se rozecuuu. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Kdys me uvidi tak hned zacne bit na holky :3 MILUJU HOOOOO! Troyík muj milovanej. <3
    • Ještě tak umět češtinu. A mě vůbec nevadí, že je na kluky, nikdy mi takoví lidi nevadili. Později jsem se stala závislá na yaoi, ale to je zase jiná pohádka :'D
    • Být gay je vrozená záležitost a ty nemůžeš očekávat, že bude hetero. Je to pěkný a nadaný kluk.
  • Jen bych chtěla vědět jestli měl nějakou přítelkyni
    • Ano, Troye měl přítelkyni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit