Přejít na výpis diskuzí

Tupac Shakur

OSOBNOST 31.12.2006 
149 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hudy

    Mazání a rozhraní

    Projela jsem si částečně diskusi (budu ještě pokračovat) a někteří z vás si evidentně pletou vyjádření negativního názoru s vulgaritami, urážkami a pomluvami. Upozorňuji, že veškeré tyto příspěvky budu okamžitě bez milosti mazat, a to včetně vulgarit v nadpisech!!!
    Éra urážek (jak vzhledem k osobnostem, tak vzájemně mezi sebou) definitivně skončila! *13*
  • pac

    největší osobnost druhého tisíciletí je to bůh *4*
  • king of rap

    2pac je a vzdycky bude kral v rapu..........a ty co ho sejmuli se bali konkurence..... *5* *13* mir s tebou bracho.
  • Nenahraditelný

    2Pacovi se nikdy nikdo nevyrovná.... Byl prostě jedinečný v každém ohledu a jeho hudba tu bude navždy. Třeba song Changes, k tomu ani nevím co napsat *9*
    Prostě král rapu. Občas si ale nemůžu pomoct a mám pocit, že žije...
    Ale každopádně : Rest in Peace bro
    *9* *9*
  • 2pac

    newim co mám říct.....ale začnu takhle válka v americe která tam je je velmi hloupá je to jen o úspěchu...2pac byl opravdu člověk který věděl co je to život a byl to velkej vzor všech mladých raperů ale i dnes je...kdo může říct že toho dokázal víc než 2pac nikdo a musim říct když někdo má rád rap tak si to spojí s 2pacam protože on byl v té době nejlepší a nejhorší na tom je že jsi musel odejít...když čtu jeho životopis jdou mi do očí slzy a to ho čtu aspon po 3,ale on je pro všechny platonická láska jak pro mě tak i pro vás co o něm píšete tak hezky....... *9* *8*
  • Tupac

    2pac je největši machr všech dob.Někomu je 100 dalšimu třeba 95 ale nikdo z nich neprožil tolik věci jako on za pouhopouhych 25let.On již nežije ale jeho pisničky snama budou na věky věků.
    Ať žije!!!!!!!
  • 2pac

    2Pac....ne jeden z nejlepších raperů, ale ten nejlepší...aspoň tedy pro mě.Někdo říká, že jeho rap byl hrozný..např. pomalý atd...no, možný to je, ale v jeho písních hlavně šlo o text a city, který do textů vkládal...kdo neumí anglicky, tak asi tomu bude těžko rozumět a nemůže se mu to pak líbit.2Pac...Ať se vrátí či ne, je to jedno, vždy bude žít v našich srdcích.Klidně si dovolím tvrdit, že jeho odchod byl plánovaný, kvůli jeho krutému osudu ho poslouchá také mnoho lidí..byznys je byznys...Těm, kterým se nelíbí, bych poprosil, ať se nezúčastňují této diskuse, je to hlavně pro jeho příznivce.A přestaňte se tu hádat a nadávat si, 2Pac by si tohle určitě nepřál...
    R.I.P. 2Pac....

    Tupac Amaru Shakur 1971-1996
    "I Wonder If Heaven Got A Ghetto"
  • těším se na tupaca

    Nemusíte vůbec brečet,protože tupac žije vše bylo nahráno a vrátí se v roce 2014 už se moc těším.Stačí si přeložit jeho skladby myslím ají ty nové.Jinak žije na cubě a hooodně lidi ho vidělo.Tak jak jsem to přesně říkal už pomalu se ukazuje tupac viděl jsem i video jak tupac stojí u aut a záběr z blízka to nejde přehlédnout ta hlava,ty bílé zuby,pohyby akorát už nemá piercing.Dále video jak paří na 50 centa v klubu záběr zblízka pak si zapálí cígo a je toho víc mám velkou radost.Jinak je mooc důkazu,že tupac žije a vrah se nikdy nenašel.Sice neví co na to bude říkat diddy,ale bude to pecka *4*
    • Re: těším se na tupaca

      Tupaca zastřelila skorumpovaná policie L.A najatá Sugem.))
    • Re: těším se na tupaca

      Je hodně spekulativní že žije, ale s tim rokem *1*
    • Re: těším se na tupaca

      Prosimtě *1* Nesmíš věřit všemu co čteš na netu *1*
  • nia-7

    2pac

    2pac never dead in the our hearts.2pac byl nejlepší raper,je nejlepší raper a bude nejlepší raper!!!!
  • nia-7

    Návrat

    2pac se v tomhle 2009 roce vrátí a nedělam si prdel uz ho videli v anglii nakupovat v new yorkru a bylo napsáno že se za 7 let vrátí a 7 rok je tenhle 2009 rok
    • hislittlegirl

      Re: Návrat

      Bože to se říá o všech hvězdách, které zemřeli. Elvis, John Lennon, Bob Marley a teď jsem to slyšela i o Michealovi. Podle mě to je teda blbost. Proč by to proboha dělali? Copak to byli nějací zbabělci? Dovolí si snad někdo říct že byl Tupac zbablělec? Asi těžko, protože se to o něm říci nedá. Nebo snad jo?
    • zipp

      Re: Návrat

      taky to ze ho nekde videly muze napsat kdokoliv aniz by to byla prdavda, takze pokud by se 2Pac opravdu nevratil tak do ty doby neni nec cemu by se dalo urcite verit
    • Re: Návrat

      kdyby se měl vrátit po 7-mi letech, by se vrátil v roce 2004 protože zemřel v roce 1997
      • kathria

        Re: Re: Návrat

        zemřel v roce 2006, takže by se měl vrátit v roce 2003 *13*
        • Re: Re: Re: Návrat

          umřel v 1996 *13* *13* *13*
          • Re: Re: Re: Re: Návrat

            Přesně to bylo tak:))- 7.září 1996 byl v Las Vegas na zápase Mika Tysona ve 20:00. Když odcházel ze zápasu cca ve 21:00 tak se ještě stihl poprat z vůdcem Crips z Orlanda který tam byl zdřejmě taky na zápase. A ve 23:00 cestou v aute vedle něj na semaforu zastavil bílej Cadilac Escalade a z něj padlo několik výstřelu. Tupac byl odvezen do nemocnice ale bohužel svůj boj oživot prohrál a 13.září zemřel na následky postřelení.
      • Re: Re: Návrat

        2pac zemrel 1996, ale to je detail... :-)
      • Re: Re: Návrat

        nechci bejt buzerant ale 2pac umrel v roce 1996.kde ste vzali ze po sedmi letech se mnel vratit.teda slysel jsem to taky ze ho videli ale neverim tomu to moch bejt treba dvojnik
      • nia-7

        Re: Re: Návrat

        mas jedno ale proste ho videli v anglii nakupovat v new yorkru
        • zipp

          Re: Re: Re: Návrat

          by bylo docela zvláštní aby ho po 12-13 letech viděli nakupovat někde
          • area59

            Re: Re: Re: Re: Návrat

            No jistě asi má klony.Nikdo neví jestli dowopravdy umřel tak jak si můžete bejt jistý?




            THUG LIFE

            *13* *13* *13* *13* *13* *13*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Návrat

              to je taky krutý http://free.zoznam.sk/video/2pac-zi je
            • Re: Re: Re: Re: Re: Návrat

              http://hiphop4live.blog.cz/0805/2pa c-zije-v-ohiu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit