Přejít na výpis diskuzí

Usher Raymond

OSOBNOST 31.12.2006 
347 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • celou dobu jsem s nim chodila a ted na me takova smula mamka zjistila ze snim chodim a uz vubec nemuzu chodit ven .
  • pro dašu

    čau dašo omlouvam se že jsem ti dlouho nenapsala ale nam nejde doma internet a teď jsem u tety v opavě tak ti pišu co noveho ? čau
  • napismi nekdy
  • katka

    potom neco napis ten tvuj dopis asi nedostanu
  • D

    Čus Dašen tak to máš dobré že chodíš s Ladíkem já vám to přeju ale zas máš blbé že tebe a Karču chce zbít nějaká debilní holka radči se ji vyhýbej kdybych tam zrovna byla tak by jsme ji zmlátili ale nemyslím to doslova.Víš radši se s ní nebij ,když tak si na ni pošlete bandu .Dašen hlavně se s ní nebij nebo budu mít strach aby se vám nic nestalo .O prázdninách se budu učit anglicky.Jinak se mi strašně stýzká doufám že přijedete brzo prý že pojedete do Španělska tak to máte dobré určitě se už těšíš .Já budu o prázdninách asi jenom doma .Jinnak tam pozdrav všechny.Ted má Sámer Issa dobrý nový klip ale fakt je dobrej .Řekni Karči že ji pozdravuje Darina a řekni ji až mi taky napíše .Já vám taky potom napíšu. Tak já už budu končit a pozdrav mi všechny
  • iriz

    cau iriz dneska to uz je asi naposledi ze jo.tak ti musim rict ze od vcerejska chodim z ladikem. potom tam prisla jedna anglicanka z 8 a byla opila tak vis jak ji nadavali atd . tak rikala ze zbije me a karinu . a karina potom neco rekla a ona uplne hnusna nadavala . a ladik atd nas branili ale ve skole asi nas nezachrani. tak se dneska fakt bojim . dneska mam jit do parku v 5 . no prectav si ze kaina uz ho taky chce ale uz jsi nastesti chodim a mam jeho fotku. uz nevim co mam psat. tak ti potom napisu dopis. pozdravuj vsechni. ahoj
  • D

    Doufám že jste dostali ten balík i s mým dopisem.A co ti vychází z té matiky když jsi ted tu matiku napsala špatně,mě vychází z matiky 2 tak to mám dobré.Jinak kluci nic moc ted se mi akorát líbí jeden kluk ale já na něho seru stejnak to nemá cenu.Když tak mi ještě něco napiš na počítači,protože knihovna je otevřená až do středy.
  • are best usher

  • miláček

    moc moc mám ráda Ushera je nádhernej ale zevšeho nejvíc umí spívat.
  • kde ste vsichni

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit