Přejít na výpis diskuzí

Usher Raymond

OSOBNOST 31.12.2006 
347 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kareena

    aha a já jsem si myslela že jsi na mně zapomněla . Je to love.peggy a hned mi napiš jo?? A kdo je to ten Laďík
  • markiz

    ja jsem nechtic vymazala tvuj mail tak mi ho zase napis nejsem si jista co to je.je to peggy_love?tak mi napis.
  • pro Kareen

    Ahoj Karinko jakpak se máš teď nemůžu moc psát, ale napsala jsem ti mail. TAk si ho přečti a odepiš jo?? a dlouze pokud možno.. jo?? ahoj *14*
  • iriz/markiz

    hej hej ja vim uz jsme tady nebyli dlouho nemame cas.ja vam dam muj email adress
    kareenapl@hotmail.co.uk
  • markiz/iriz

    hej hej chybite mi moc holky vsichni kdyz tak vam dam muj msn email jo kareenapl@hotmail.co.uk a uz nejsem mya ale kareena ok
  • pro Myu a Kelly

    Hojte no píšeme. ale vy už ne
  • mya

    haloooo vy uz nepisete?
  • iris

    jakto ze uz nepises ty si na me zapomela pozdravuj darcu odeme a vsechny a dalibora to spis po markete ze? myslim si ze prijedeme az v lednu jestli tam nebude taka zima
  • USHER

    JE FAKT DOBREJ JE TEN NEJLEPŠÍ *14* *14* *14*
  • ushericek je bozi mam ho moc rada je to sympatak nadherne zpiva a tancuje proste z neho chciju *1*
  • Já ho plostě miluju je boží *14*
  • milašek

    Ahoj lidi ten usher tady má fakt dobrý foto a le mohli by jsem dát nějaké i písničky
  • Co to tady má jako bejt? Naký hovadny tady vůbec nikoho nezajímaj. Tak to sem prosim nepište.
  • julyy

    cau ja jsem ti nepsala protoze jsem nemela cas ale uz mam tak si muzeme psat jake byly valikonoce ja hruza tolik kluku tady bylo to ani nezpocitam tak mi odepis cau
  • Ramazzotti is the Best!!!

  • julyy

    cau uz si muzeme psat uz mam zapnuty internet tak co jak ses mela za tu dobu co jsem ti nepsala odepis
  • pro myu:::

    A kampak jste se stěhovaly? Nechtěla by sis psát přes mai-l?
  • julyy

    ja mam vypnuty pocitac a nemuzu ho zapnout protoze jsme se stehovali tak ti napisu ja presne nevim kdy ale as to budeme mit zapnute tak ti hned napisu *
  • pro myu

    Ahojky Myo, pročpak mi neopovídáš?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit