Přejít na výpis diskuzí

Václav Bárta

OSOBNOST 10.2.2007 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Otec taxikář?

    Není jeho otec náhodou textař a hudební režisér? Nebo že by Noidovi textoval jeho písničky taxikář?
    • Re: Otec taxikář?

      ne není a noida neurážej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Venca

    NENÍ TO ŽÁDNÝ ZPĚVÁK. ZPÍVÁ JE PROTO, ŽE MU TO BÍLÁ PLATÍ.
    • Re: Venca

      :-) bože jak ubohej názor... je to zpěvák s velkým Z.... !!
  • matka se synem

    Bárta si je děsně podobný s Bílou, vypadají jako matka se synem. *15* *15* *15* *15*
  • an-netka

    !!!!

    Čááááw wšem tak hewe já si myslim že Vašek !! je super chlapííka v muzikálu je uube božíííí... *14* jeee užžžasny a newíím VY CO HO NEMATE RÁDI PROC JSME PÍŠETE TAKOWY HNUSNÝ weci !!! tak wáám nesedíí TAK SI TO AE NECHTE PRO SEBE NEE!! NÁS CO SE NÁM LÍÍBÍ ... tak jsem jeho faninky...a wy kdyz se wáám nelííbi tak si ho newšíme jte a nechte hoo bejt !! NEPOCHPIM TOO !! JJE TO JEHO ŽIVOT!! ....A WŠECHNOO .. TAK SE PORSÍÍM UKLIDNETE !!! JE TO JAKO DOCELA DOOOOST HNUUUSNÝ...!!!! A Václav Noid Bárta... *14* *14* *14* *14* *14* UŽŽŽASNEJ CHLAP!!!!!!!!
  • hudy

    Mazání

    Pročetla jsem si diskusi a vpodstatě všechno vymazala..pokud neumíte vyjádřit, byť i negativní názor, slušnou formou, máte smůlu, budu to okamžitě a bez milosti mazat! Éra urážek vzhledem k osobnostem i vzájemně mezi sebou definitivně skončila!! *13*
  • Božinku

    Upřímně radši sem ani nedočetla první stránku příspěvku.........jako zarazi me ze se nekdo prihůlasi k jeho fanouskum a pak mu nadava ze sprznil Nemcovou ze je desnej ze tohleto ze tamhleto......je to sice vas nazor ale tyhle urazky ste si mohly nechat sami pro sebe!!! podle me je Noid moc suprovej zpevak, skladatel i chlap. a nemusite ho urazet ze si vzal za zenu Lucii Bílou ona je taky gud. bylo to jeho rozhodnut!! vzal si jí proto protoze jí miloval a on jí neodkop bo ona jeho jak nekterí písi oni se dohodli takhle!! takzhe lidi..nechte urazky radsi za dverma a kdyz nemate noida radi tak se nehlaste k jeho Fans!! ti co ho urazej jsou podle me jen ubozacci co noidoj zavidej...a tech ubozacku lituju...jsou taaaak ubohy ze by jim clowek dal snad i petikorunu
  • NOID

    Tak jsem byla ráda,že jsem oběvila Vaška i tady na osobnostech. Ale po přečtení diskuse mi z vás všech je na nic. Jasně chápu jsou to vaše názory,já vám je neberu. Ale něco je opravdu přehnaný...
    Vašek je prýma chlap, bezvadnej zpěvák výbornej skladatel.................... *5*
    • Asi ho znáš osobně že víš že je príma chlap .To mne neudivuje spíš než to že mezi osobnosti se objevují komedianti a pošuci co si o sobě myslí jaké nejsou celebrity pro mně 0 ,vedle Otto Wichterle, Jiří Bártek, Antonín Holý, Jan Jánský, Eva Syková si nemůžou zaparkovat ani kolo to je jenom můj názor na věc ale komediantky fakt nemusím.
    • Re: NOID

      Jo jo, já naprosto souhlasím. Je jasny, že někomu někdo padne do noty a někomu ne... Ale takhle hnusně se tu vajdřovat nemusíte. Já osobně mám Lucku moc ráda a Noid je strasnej fešák a přála sem jim to. Bohužel se jim to rozpadlo. Sama bych ho brala...
  • Jesus - Karlínské divadlo 8.3.2011

    Vašku,bulvár se o Vás vyjadřuje negativně, alespoň to na národ jako takový působí. Žádná pozitiva. Nijak jsem si toho nikdy nevšímala, vlastně jste mě nezajímal. Včera jsem se dostala do karlínského divadla. To, co jste předvedl, bylo něco úžasného a klobouk dolů. Ne jenom, že jste sympaťák a o rok starší, ale máte hlas, jako zvon! Jste kadet! Gratuluji, získal jste moje sympatie a již mě zajímáte, v tom dobrém slova smyslu. Na bulvár kašlu! Nyní máte o další "zdravou" fanynku víc. Ať Vám to zpívá a přeji štěstí v nové lásce.
    Petra *5*
    • Vychytraly komediant

      Tohle je ciste muj osobni objektivni nazor bez urazky.
      Tento chlapik ma vice stesti nez rozumu a talentu dohromady. Vychytralec a neschopny trapak s pohledem hlupaka od pohledu, ktery mazane a vypocitave bez vycitek zneuziva vyznamnejsich a schopnejsich zen, jen aby mohl trapne a lacine saskovat na verejnosti.
      Vetsiho zbabelce a srace snad ani neni.
      Lituji vsech naivnich zen, ktere uveri jeho neuprimnemu, vypocitavemu, falesnemu a vlezlemu zpusobu komunikaci.
      Trapny komediant bez inteligence a chovani, buran jeden.
      • Re: Vychytraly komediant

        Je to jednoduchy clovek a chtit chodit s mou dcerou beda....lituju rodice Elisky...chteli urcite za zete inteligenta a maji cvoka.
        • Jen dotaz. Vy se s Vaškem znáte osobně? Mluvili jste s ním? Že o něm takhle píšete??? Prosím o Vaši odpověď.
  • Máte můj obdiv

    Milý Vašku,
    máte můj veliký obdiv..Jste talentovaný zpěvák a skladatel,jak textů tak hudby..Viděla jsem vás v Robinovi a musím říct,že jsem se do vás "zamilovala" !! Na muzikál půjdu určitě znova jen kvůli vám..Jste nádhernej chlap s úžasným srdíček!!Takovýxh jako jste vy,je opravdu málo!! *14* *14* Přeji vám hodně úspěchů a hlavně pokračujte v tom,co děláte,protože mě vaše hudba velice baví a zpříjemňuje mi život!!DĚKUJI!!Dala bych cokoliv za to,abyste mi zazpíval "AŽ SE ZBLÁZNÍM TAK ZAPOMENU,ŽE JSI DIKTÁTOR"!!
  • tak ty co řákaj že neumí zpívat atd. tak jsou to jenom hlupáci co ho nikdy neslyšelinebo mu závidí a je mi jedno co si myslíte prostě my ho máme rádi tak se nám tu do toho nenavážejte *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *16* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit