Přejít na výpis diskuzí

Václav Dušek

OSOBNOST 31.12.2006 
3 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vaclav Dusek je zajimavy spisovatel a za bolsevika byl i dost vtipny i kdyz casto dost nesnasenlivy chameleon. Jak trefne zazni ve filmu Play Girl ..... byl to takovej malej hajzlik, ktery se dokazal prizpusobit a vetrit.
    Po sametove revoluci se Dusek ukazal se svym pravym oblicejem. Postbolseviky parchat, ktery kvuli mamonu objetuje i dlouholete pratelstvi a to bez jedineho mrknuti oka. Doslova bez jedineho mrknuti oka odpali lidi, kteri vzdy stali za vsech rezimu na jeho strane. Ale to uz Dusek nepotrebuje !! Jeho jedinou modlou se stali PRACHY a kdo mu stoji k ziskani mamonu v ceste je nemilosrdne odstranen a pomluven. Vim o cem mluvim jsem jedna z jeho do morku kosti okradena a ponizena obet. Kdyz si k sobe Dusek jeste navic pribere takove kamarady, jako je estebak a bolsevicky praskac V. Novak z Mostu, tak nevidim jediny duvod, proc by se mel takovy clovek vyhrivat na slunicku jakekoliv Nostalgie.
    Dusek, ty vole nezapomen na bozi mlyny !!!

    Madona bez kalhotek *16*
  • Hledám Václava Duška ,byl to přítel Josefa Voláka a sešli jsme se společně v Teplicích před 42 lety v bývalém hotelu Thermie.Jestli jste v pořádku a zdráví napište mi na e-mail:jezkovahana@centrum.cz.Moc by mě to potěšilo.Ahojky Hana
  • hledam duska

    nevideli jsme se 50 let.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit