Přejít na výpis diskuzí

Václav Hudeček

OSOBNOST 31.12.2006 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milí pane Hudečku,
    jste velice šikovný a vzdělaný pán a doufám že někdy se přijedete podívat na nás brnáky *4*
  • Pane Hudečku,
    narodili jsme se ve stejný den! Byli jsme asi oba křtěni v krásném rožmitálském kostelíčku. Já jezdila na bály kde hrál váš děda! Kde hrál Hudeček, zaručovalo to kvalitu a návštěvnost. Mám na ta léta hezké vzpomínky. Stejně tak je mi dobře při poslechu vašich houslí. Skláním se před vašim talentem, pílí a životním postojem. Dnes k vašemu kulatému jubileu přeji štěsí, zdraví a jen správná rozhodnutí.
  • Milý Vašku
    K dnešnímu jubileu všechno nejlepší!!!! *4*
  • Milý Václave, do druhé poloviny Vašeho života Vám přejeme především, zdraví, úspěchy v umění, které tak krásně rozdáváte a pohodu s paní Evičkou. Ať se Vám splní všechno po čem toužíte. Václav a Anna Kučerovi Velké Meziříčí.
  • Vážený mistře!Čím více o vás slyšíme,tím více vám fandíme a přejeme jen dobro,protože dobro ze srdce všem rozáváte.Totéž přejeme i vaší ženě. Mackovi z Hroznové Lhoty-jižní Morava
  • přání

    Milý Vašku
    Přání k narozeninám všechno nejlepší
    hlavně přání dobrému zdraví,štěstí
    a dobré pohody i v létech dalších.
    *4* *4* *4* *4* *4*
  • trochu pozdě

    je dobře, že pan Hudeček dostal vyznamenání, ale mohlo přijít spíše, kdo jiný by ho měl dostat než on, hrát na housle není jako dělat politiku a vzhledem k tomu, že hraje i pro naše mocné mohlo být uděleno už dávno
  • Koncert v Banskej Bystrici

    Milý majstre,

    veľmi sa už teším na Váš koncert v Bystrici. S manželkou sme si už kúpili lístky. Tešíme sa na Vás.

    Srdečne

    Nikola
  • Poděkování

    Vážený pane Hudečku,
    včera, 19.11.2007 jsem navštívila Váš koncert v Plzni, kam jste si jako hosta pozval mladého Honzíka Mráčka.
    Já i moji přátelé jsme z Vašeho koncertu byli úplně nadšeni.
    Bravo!!!! Děkujeme.
    Udělali jste nám báječnou náladu.
    Peji Vám krásné dny a pozdravujte též šikovného Mráčka.
    Karla
    • Re: Poděkování

      Díky moc zdraví VH
  • gratulace

    Milý Vendo, vždycky, když se o Tobě media někdy zmíní, vzpomenu si na Tebe a na naše dětství. Právě teď bych Ti ale chtěla moc a moc pogratulovat k ocenění Tvé práce a přeji Ti, aby se Ti stále dobře hrálo a měl jsi kolem sebe jenom lidi, kteří Tvou práci uznávají.Přeji hodně štěstí a zdraví celé Tvé rodině. *3*
    • Re: gratulace

      Srdečně zdravím a děkuju VH

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit