Přejít na výpis diskuzí

Václav Jiráček

OSOBNOST 27.12.2007 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Jánošík

    Prostě nádhernej... *14* *4* První českej herec z kterýho sem totál na větvi
    • Já jsem z něj taky na větvi! A to se jmenuji Jaroslav! ;-)
  • Jánošík

    holky holky... Vy jste se do něj fakt úplně zbláznily :) Ale jako musí se uznat že mu to ve filmu fakt seklo *14* když ho věšeli, nemohla jsem se na to dívat *10*
    • Re: Jánošík

      No to mi povídej, já měla co dělat abych se nerozplakala. A to mě jen tak něco nedostane... *9*
  • ´S´

    maky14
    No teda maky ty abys dostala Vašíčka tak se musíš naučit pořádně česky!
    Protože to tvoje "charizma" se píše se "S"!!!
    XD Vášííííííííííííííí ty jsi úpa supe fakty mmmmmmmnnnnnnnnnn mňamka! I ♥ You
    *1* *3*
    • Re: ´S´

      Nic ve zlém, ale když už si tak zakládáš na správném pravopisu, chtělo by to čárky do vět. *4*
      Navíc oba tvary chariz/sma jsou správně. *3*
  • osobni

    Me se film Janosik moc libil hlavne se mi libil herec Vaclav Jiracek je mi moc sympatickyy je hrozne nadhernej muj sen je kdybych se s nim mohla nekdy setkat byl by to muj zazitek na cely zivot ke konci filmu mi ho bylo lito jak ho povesili na hak to bylo hrozne chtelo se mi i brecet ale slo to to byl nejlepsi film co natocili s nejleprim hercem na svete preji mu do zivota hodne stesti a doufam, ze bude s nim jeste jeden film v kinech uz aby ten film: Janosik byl v televizi uz se moc tesim kdyby jste ho nekdy videli tak ho pozdravujte a ze bych byla rada kldybych se s nim nekdy mohla potkat je to muj veliky sen Saruska *4* *14* *14* *14* *14*
  • =0*

    Já když ho viděla jako Jánošíka *14* hrozně mu to tam sluší je nádhernej *14* takovýho bych taky chtěla *3*
    • Re: =0*

      to je muj herec tak ho nech byt jasny
      • Re: Re: =0*

        Ne delam si srndu ale nejlepsi bylo v tom filmu jeho pohledy ma hrozne pekne oci je cely pekny
        • Re: Re: Re: =0*

          Jo....upe sexsouš v roli Janošika...kdyby tak vypadal i doopravdy.....ten účes a oblečení mu moc slušinkalo...LOVELY *14* *14*
          • Re: Re: Re: Re: =0*

            A ještě ty jeho copánky.....uááá *14*
  • jééééééééééééééééé ééé

    ten je tak nááááááááááááádhernej! !!!!!!!!!!!!!!!!!vypadá jak anděl *4* já ho fakt balim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! *14* *14* *14*
  • maki14

    Krásnej =D

    ...on má charizma a navíc je nádhernej... *14*
    • Re: Krásnej =D

      JE NÁDHERNÝ HLAVNĚ V TOM JÁNOŠÍKOVI. ALE JINAK SE MI NELÍBÍ
    • Re: Krásnej =D

      tjn......myslim si že to e skvělej herec...a mocinky hezkej.... *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit