Přejít na výpis diskuzí

Václav Kadlec

OSOBNOST 22.7.2008 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • matygo

    káca

    je to urcite talent uvidime co z nej bude a jestli ho hned nepradame doufam ze ne
  • Kadlec-větší talent než Rosický???

    To že Sparta, která víceméně kupuje důchodce, či hráče hodně zkušené tímto krokem určiťe poťešila nejen mě. Sparta ač má v A týmu několik bezesporu kvalitních útočníku tak málo z nich mají prednosti v bezchybné koncovce, až na dlouhána Doška, který je schopen podle mě dát 16 golů za sezonu na úkor kvalitního zápasu, kde 90% nahrávek je vysoký nákop na pravě tohoto střelce. A proto věřím sparťanskym mladíkům v dorostu a B týmu, kromě nich jsou tu nesmírně kvalitní mladí hráči typu Whilfrield, Pečnik, Jeslínek, Holenda...
    Očekávám proto od mladickeho Kadlece ze se uz pristi sezonu chytne v A tymu a stane se tolik chybejicim goleadorem v rudém dresu.
    • Re: Kadlec-větší talent než Rosický???

      Pravda je ta,že je to mladý kluk,a že budoucnost má.V současné době jsem ho viděl a nutno podotknout,že nic moc.Možná se na něm podepisuje to,že ho nacpali rovnou mezi dospělé.Přeci jenom je to dorostenec a ještě dlouho bude.Když by se rozehrával v A dorostu bylo by to Ok.Jak jsem se tak díval na stránky SPARTY,mají tam několik talentů.Svých odchovanců.Kromě zminovaných i Martin Sus,také dorostenec,odchovanec a v profilu má napsáno,že je to velká budoucnost SPARTY.Kdo o něm ví?Jakou dostává šanci?Je to proto,že je to odchovanec a nestál těch několik milionů jako Kadlec?To je jen zamyšlení pro vedení.Jak si váží svých!!!Jinak je pravda,že mladí by šanci dostávat měli.Někde ji i dostávají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit