Přejít na výpis diskuzí

Václav Klaus mladší

OSOBNOST 7.4.2017 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč je incestní kripll na osobnostech?
  • "Zivare" jsi pitomec s mozkem na úrovni "teplé sekané"...neumíš si ani najít, že p.Klaus ml. má vrozenou vadu, a Ty mu nesaháš ani po kůži na chodidlech.
  • Mně vadí, že ten člověk pořád poukazuje na problémy, ale nikdy nemá žádné řešení.

  • chytrej.honza

    Mladej Klaun umí pouze jednu věc. Komentuje události které se staly a o kterých my všichni víme. Tedy neříká nic nového. Žádné názory jak změnit to, co je špatné. Kdyby to nebyl syn Klauna staršího a neměl vrozenou vadu, tak by po něm nikdo ani neštěkl.

  • Momentálně jen souhlasit s Klausem,ale nemá plnou pravdu o té babičce,podnikal jsem taky v malém obchodě do r.98,ale zničila mě jen fin.správa včele se Sobotkou,EET je dobře,alespoň ani ti malénebudou švindlovat,jo a pokud se Klaus stará o Babiše,proč se nezeptá Valenty,nebo Horáčka,kde nakradli ty milony?Ano od lidí,které propadli hazardu a chtějí jim dělat i prezidenta,možná tak v ústavu?Stanslav
  • Vážený pane Klausi
    Poslouchal jsem Vaší diskusi s panem Štechem. Protože jsem učitel na střední škole (1-3 ročník), musí reagovat. Byla doba, kdy děti měli chodit do školy pouze 8 let, následně se vše vrátilo na osvědčených 9 let.Desetiletá docházka znevýhodní nadané děti a zvýhodní ty méně nadané.Můj čtyřletý vnuk dovede číst,psát a počítat(pochopitelně v rámci věku), díky mé manželce a jeho matce. Vnuka k tomu nikdo nenutil, chtěl se učit ze své vůle. Škola mateřská (viz Komenský).V tomto školním roce bylo u závěrečných zkoušek 11 studentů, s katastrofálními výsledky, 5x nedostatečná,4x dostatečné, 1x chvalitebná, 1x výborná(byl jsem členem zkuš. komise).Podle jejich třídního učitele nejhorší výsledky za posledních 11 let.Čím to je - experiment dostávat peníze do školy podle počtu žáků vede do škol většinu slabých, ti dobří pak zaostávají. Dále jsem se docela podivil, když jsem ve zkušebních státních otázkách objevil zásadní chyby a když jsem na ně upozornil a opravil, bylo mi po dvou letech odpovězeno, že k nápravě dojde tento školní rok!Proč tedy vůbec MŠMT existuje?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit