Přejít na výpis diskuzí

Václav Matějovský

OSOBNOST 29.8.2010 
106 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Holky proboha vzpamatujte se! *3* Opravdu si myslím, že není nejlepší nápad dávat sem svoje kontakty, jste vážně tak naivní?! Ano možná se vám někdo ozve, ale někdo kdo jen využije vaší naivity a náramně se nad vámi pobaví! *3* Vašek je skutečně fajn, ale pochybuju o tom, že by někam zveřejnoval svoje kontakty a už vůbec, že by na takové věci měl čas! *3* Tak to tady trošku umírněte, bud'te nohama na zemi a ved'te normální diskuzi! *3*
  • jj

    je dokonelej.. :D *14* *14*
  • Já bych chtěla říct sama za sebe,že není moc dobrý,když jsem dáváte kontakty přímo na sebe a kydž už někam dám ten kontakt tak někomu koho z nám *3* a né sem kde toho každej využije *3* *3* nechci vám dávat hlavně žádnou přednásku,ale jestli jste jenom trochu v pohodě tak se nad tím zamyslete
  • Ahoj lidi jsem herec Vaclav Matějovsky a chci vam řic že děkuji za upoutavky a těšim se na setkani lze domluvit na emailu VaclavMatějovsky@seznam.cz rad se svama setkam kde koliv ! s pozdravem vaš Vašek Matějovský
    • maximálně tak nějakej úchyl;))
  • Ahoj vy všichni jste se úplně pomátly ne?.... Dyť je to úplně normál kluk....ale dyť jo je hezkej,a možná milej ale vždyť ho vůbec neznáte tak co to tady melete a jestli jste se zabouchly do Mikyho tak jenom do tý postavy co hraje vždyť vůbec nevíte jak se chová v reálu....jo mě se taky trochu líbí ale že bych jsem napsala "Miluju tě" tak to asi ne ale jo chtěla bych se s ním možná setkat ale pochybuju o tom že by šel s některou fans ven....ale co my víme?....třeba by šel a pochybuju o tom že někdo má jeho kontakty ale co tak třeba ho pár lidí zná ale takovej FB by se sem hodil...:) ale nevim jestli by si nás přidal...:) no nic tak už to asi ukončim jenom slovama že je dobrej herec a ať dělá co dělá(myslím jako kariéru) tak v tom je moc dobrej....:) tak Hoj lidi nevím jestli si to přečtete ale já jsem se u vašich komentů nědy zasmála...:)..:)...:)
    • 100 % SOUHLAS *1*
  • Nejkrááásnějšíí kluk a herec :)) miluju ho
  • Vášo chtěl bych před tebou pokleknout a vykouřit tě až do konce!:-o
    • A vše spolykat co z tebe vystříká,ach...:*)
  • Ahojky Miki ráda bych s tebou viděla moc moc se mi líbíš doufám že máš fb nebo email a dáš mi ho protože si fakt krásnej kluk *14* *14* *14* *14* *14*
  • Si piš, jen mě zajímá jak jsou dneska ty puberťačky blbý
  • Ahoj Miki jsi super a moc prima kluk tak čusiki

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit