Přejít na výpis diskuzí

Václav Prospal

OSOBNOST 31.12.2006 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: nej hokejista

    Jojo, je skvělej a nejlepší je že když se vrátí na léto do ČB hraje pořád tenis na stejných kurtech jako já, tak ho vídám každý den *3*
  • Čau Vašku

    Ahoj Vašku. Jestli se sem někdy díváš, zdravím tě. Snad si někdy vzpomeneš i na nás -děcka z domu , kde jsi bydlel. Já s bráchou Mírou, Remin, Maurin.... Vím , neměl si moc času, trénoval jsi jako kůň, moc dětství jsi si neužil,ale dokázal jsi si splnit svoj sny a to je dobře. Máš krásnou rodinu, tak se měj moc fajn. Ahoj *3*
  • Vinie

    Vinie-skvelej hokejista kterej nám pomohl z vod první ligy do extraligy.takže díky. Vinie jseš borec!
  • :)

    Nejsympatičtější hokejista *4*
  • Re:mysanek

    máš fakt pravdu je naprosto úžasnej strašně ho žeru je fakt super pa *14*
  • Odpověď

    Jo jo Werunko,máš naprostou pravdu...hokej miluju no a Vašek je ten nej hokejista hraje srdíčkem a to je strašně důležitý *3* *14* *14*
  • Výborný hokejista,bezva človíček a člověk,který má srdce na tom správným místě:o)
  • venco ses fakt borec *4* *1* uplnej medvidek *4* jo a ses kunivej *1* *1*
  • Milláááčččekkk

    Je prostě úplně úžasnej,k sežrání...A nejlepší hokejista na světe....Miluju ho moc moc moc..... *4*
  • Nejlepší hokejista,jakého znám a strašně moc roztomilej
  • Nejlepší na tobě je když se směješ, máš rostomilý úsměv.
  • Hlavně si přijdte zase někdy zajazdit!!!Miša *3*
  • Ahoj

    Ahojky,chtěla jsem vám všem tady říct,že Vašek Prospal je good hráč,a že ho mám úplně nejradši.A číslo 40 nemá chybu *1* pápá
  • Je to nej hráč.Jsi good.
  • cumacek

    jsi ten nejlepsi hokejista na svete ser na jagra on je proti tobe bridil na tebe nikdo nema ver cumacku moc te miluju opravdu kdybych mela prachy odjedu za tebou do tampy na zapas miluju te pavlinka *14* *14* *14* *14* *14*
  • nej hokejista

    Jsi fakt nejlepší,co tam na tom ledě provádíš s jagrem a strakou je to nadhera se na to dívat.Ňekdy bych se chtěla s tebou setkat.Hodně štěstí....... *3*
  • Jseš borec!!!!!! *14* *14* *4* *1* *1* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit