Přejít na výpis diskuzí

Václav Rašilov

OSOBNOST 10.2.2007 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nuda v Brně

    Ahoj, nemám sice tušení, jestli jste fakt "kunda" nebo fakt hezkej, nebo víc sexy než někdo jiný, ale doufám, že ve skutečnosti nejste takový truhlík jako v Ulici:)V České miss jste byl dobrý a hezký, vedle těch všech krásek, tak snad které z krasavic jste fandil? *5*
  • ....

    Ahoj Vasiku...Chci se zeptat...Stale chodis na panacka do Best bowlingu do Metropole??Pamatuji,ze jsi tam obcas zasel...:-)Ja uz tam nepracuji,ale takovy sympatak se nezapomina..Pa pa
  • čauky

    *14* *14* *14* *14* *14* seš fakt hezkej,seš zadanej? *14*
  • Venca bude hrát v novém seriálu ČT "proč bychom se netopili"

    Hej... novinka... Václav bude hrát roli Kenyho v novém seriálu o vodácích "proč bychom se netopili" na ČT1 je to každé pondělí v 20:00 (první díl 26.1.2009) *1*
  • ZDRAVÍM

    AHOJ, VÁCLAVE,

    pamatuji se na Tebe z Rubínu, kde jsem kolem roku 2001 dělala za barem s Luckou a Ladou.
    Moc Ti celá rodina fandíme a všimla jsem si, že jsi Vodnář z roku 1976, stejně jako já, takže to určitě nemáš jednoduché. *3*

    Takže zdravím a držím palce, ať se daří
  • Václav

    Moc se mi líbíš, Václave. Jsi mnohem víc sexy, než tvůj bratr. *4*
    • Re: Václav

      Bohužel,jediné co mi vadí je srovnání se
      sourozenci, rod.příslušníky ,vždyť každý hraje za sebe a nikdy nemohu srovnávat v
      žádné profesi. *3*
      • tereza505

        Re: Re: Václav

        To máš absolutní pravdu napis mi pls. *14*
  • Chvála

    Milý Václave, roli policisty Kamila v Ulici hrajete výborně, jste tam ohromně sympatický. V jiné roli jsem Vás zatím neviděla, budu to muset co nejdřív napravit. Přeju Vám co nejvíc pěkných a zajímavých rolí a hodně zdraví a elánu v práci i osobním životě. *4* *14*
  • vztah k Saěovi Rašilovi

    Nejedná se o bratra Saši Rašilova?
    • Re: vztah k Saěovi Rašilovi

      Je to tak, Venca je bratr Saši Rašilova *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit