Přejít na výpis diskuzí

Val Kilmer

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HNUSAK SVETA

    TA JEHO HUBA MI PRIPOMINA PRDEL NAKY DRZKY TREBA ARNOLDA...BOZE A JAK HRAL V SVATYYM JA MUSELA MIT U XISCHTU KYBLKIK PTZ BYCH TO NESTIHLA PORAD CHODIT NA ZACHOD A ZVRACET...FŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJ HNUS SVETAAAAAAAAAAAAAAAAAA *9* *9* *9* *9* *9*
    • Re: HNUSAK SVETA

      debile je to chlap a asi na rozdil od tebe , tak se podivej na svuj ksicht a az potom posuzuj. *16*
  • Ale jsem na nocni,tak jsem trochu unavena *15* *15*
  • svatý

    Val je opravdu sexy mužský a ty jeho oči a rty to je něco,takový mužský bý měli chodit u nás a ne ty naši opičáci!!!!!! *14* *14* *14* *4* *4*
  • Miluju Vala Kilmera! Je to super herec a je úžasně krásnej a smyslnej! *14* Je to moje zlatíčko....
  • Felon - Zločinec

    Měly by se dodat fakta, například jeho Valova role ve Zločinci (Felon), je to skvělej film a má dobrou roli :)
  • J8 ho taky milůuju!!'!!! *3* *3*
    • Re:

      *14* Nejlepší herec...má charisma jak blázen, a i přes jeho kila navíc je pořád neodolatelný....škoda jen, že si hollywood neuvědomil jeho kvality dříve...
  • top gun

    val se mi libi ve filmech top gun,batman a svaty kde je bozi,aole jinak ted uz tak sexy neni.jo holt lidi se meni
    • Re: top gun

      Nj... Jenže většina chlapů je nejhezci mezi 30-40... A má nádherný rty...první věc, které jsem si na něm všimla byly zrovna rty...Nej byl v Batman navždy, Svatý, a v Tombstone( škoda že na konci umřel)...
      Fankt nwm, co budu dělat, až umře, a neutěšujte mě, že neumře, každého to čeká, ale snad se dostane do toho nebezkého ráje a bude se na nás ze zhora dívat...I LOVE HE!!!
  • svatý

    Val je prostě nádherný a hrozně sexy,kdyby byli všichni chlapi takový to by bylo na co koukat a ne na ty naše opičáky!!!!!!! *14* *4*
  • Willow

    Koukám že nemá ve filmografii film Willow z 1989. Krásný fantasy příběh kde Val hraje druhou hlavní, postavu Madmartigena.
    Všem doporučuju vzhedem k originálnosti díla.
  • Scientologickej pablb!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit