Přejít na výpis diskuzí

Valentino Rossi

OSOBNOST 31.12.2006 
169 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vale

    Vale je nejlepší jezdec na světě i když letošní titul neobhájil!Jeho srdce buší stejně rychle jako jeko motorečka *3* Vale vůbec nevadí, že to nevyšlo! Je jiskrou tohoto sportu a tou také zůstane *4* Příští sezóna je tvoje!
  • Valentino

    Valentino Rossi je prostě nejlepší.Casey Stonerstejně jednou sadne na hubu a vítěz bude kdo?????? VALENTINO ROSSI *3* *3* *3* *3* *5* *5* *5*
  • sserpx

    46

    Čau fandím Valemu už od roku 2000 a musím říct, že jsem si panečku uměl vybrat jezdce *4* Jestli odejte k rally nebo prostě zkončí, tak bude Moto GP poloviční. A z toho dne mám fakt hrůzu. Myslím, že i jako člověk je fajn. Když jsem se s nim viděl tak ovšem krom toho, že jsem měl tep 1046 za minutu, na mě dělal dojem správného chlapíka. V angličtině nejsem zrovna kovanej čili jsem s ním nepokecal tak, jak bych rád, ale zážitek parádní. Jo a ke Caseymu, který tu asi není moc populární - taky ho nemám rád *3* viděli jste jeho ženu? Tu mu teda závidím. Adriana je ... prostě kus. A mnohem lépe se s ní kecá páč rozumí česky *4* *4* *4*
    • Re: 46

      Co musíte udělat, aby jste se s nimi mohli setkat? *4*
  • maracarboni

    MáRa..=D

    Aloha_Lidičky *4* ..Je skvely ze Vale ma dalsi titul.. *14* _9_je to fantasticky kdyz si vezmete ze se mu zase dari..timto titulem smazal ztratu z roku 2006 a 2007 kdy neziskal titul..ale je to jenmom sport!! *3* Navic Vale si ten titul fakt zaslouzil.. *3* *14* uz jenom jeho souboje s Jorgem *4* ..v Katalansku kdy ho dal v poslednim kole v posledni zatacce.. *14* *1* *1* proste fenomén!!MotoGP Bravo Vale!!..hodne stesti Valemu pro rok 2010 *4* *14* ..Bb MáRa... *3*
  • pavllina

    třicet let

    Přeji Valemu vše nej k včerejsim narozeninam a doufam ze nas bude jeste dlouho bavit jeho jezdeckym umenim a svoji originalitou. Vale jsi proste ten nejlepsi a celej k sezrani *3*
  • konečněěě

    Yeeeeeees Valeeee Go!!! Konečně si se probral:) Vítej zpět, už si nám chyběl:) Jerez super závod:)46# *1*
  • petulka94

    Vale is best!

    Vale je nejlepší!!! *14* Už se těšim na další sezónu moto gp!!!I love Vale!!! *14* *3* *4* *4*
  • Valentino je Bůh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • jj Rossi je borec

    jen v roce 2003 už to nebyla pětistovka s čím vyhrál ale čtyřdobá 990ka jen tak mimochodem k životopisu
  • Vale je prostě BOREC!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit