Přejít na výpis diskuzí

Vanessa Hudgens

OSOBNOST 31.12.2006 
47202 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vanessa hudgens je doopravdy skvělá .Líbí se mi také např.Miley cyrus ,katy perry a také i courteney cox. všechny takové dobré zpěvačky mám já moc ráda. Jsou doopravdy moc dobré .Takové herečky i zpěvačky jako vanessa hudgens ,shakira ,katy perry atd.jsou velmi dobré. *14* Někdy bych chtěla na koncert Vanessy Hudgens .Podle mne hrála nejlépe v high school musical Gabrilu Montez .moje nej .písnička od vanessy Hudgens je say ok.ta se vanesse povedla .chtěla bych ji nekdy vidět doopravdy .a nejen z videa . doufám ,že bude mít koncertrt v praze.a kdyby ano ,hned bych tam jela na ten koncert.vanessa hudgens je moje asi nej.zpěvačka. *14* *3*
  • Já osebně má radči Olivi Hotl,ale Vanessa patř mez top 5 a hrozně se mi líbila ve filmu High Shool Musical a taky cesta na tajupplný ostrov 1(2) je prostě fakt dobrá *3*
  • ahoj fanúšikovia ... kliknite na stránku www.oh-missvanesa.blog.cz - jedina česko-slovenská stránka o Vanesse :)
  • hello you're my best idol. I love you *3* *14*
  • Vanny neber to tak oni jsou hloupý když ti to říkají mě se líbíš a přála bych si vypadat jako ty *3* *14* *4*
  • happy birthday bodaj by si zdochla
  • Happy birsday
  • Vše nej k narozeninám *3*
  • všechno nejlepší k narozeninám
  • škoda že se rozešla s Zacem Efronem:((
    • Souhlasím *9* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit