Přejít na výpis diskuzí

Vanessa Hudgens

OSOBNOST 31.12.2006 
47202 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gabriellavanessa

    vanessa

    Já věřím,že je Vanessa super a nej!Pokaždé když se dívám na její videa na youtube,tak si říkám,že bych se s ní chtěla moc setkat.Vy kteří říkáte takový nesmysly,jako že je hezká jen na plátnech,tak se mýlíte!Všude píšou,že Vanessa dá autogram komukoli,kdo si o něj řekne,a je velmi milá.Cenní si svých fanouškú a to dělá málokdo.Nemyslím třeba ashley a zaca,ti jsou taky super,ale třeba madonu,ta nedává autogramy skoro vůbec.Van bude u mě vždycky velká osobnost a to se nezmění! *14*
    • Re: vanessa

      JO to já taky ale oni nemluví česky.A to je škoda. *9* *9* *9*
  • mmaarrkkeettaaaa

    Ashley Tisdale

    Ashleinka má lepší CD jak Vanessa!!!!! Jupííííí *3*
    • Re: Ashley Tisdale

      Souhlasím... Ale nechci se přít o tom, která z nich má lepší hlas, protože nevím... Jenom si myslím, že Ashley má lepší písničky, ale pokud jste slyšeli třeba od Vanessy Angels (jinak od Robbieho Williamse), myslím, že není pochyb, že zpívat opravdu umí.
      • mmaarrkkeettaaaa

        Re: Re: Ashley Tisdale

        máš pravdu, beru zpět, ta píseň Angels je fakt good *3* *1*
    • 21.4.1993

      Re: Ashley Tisdale

      jupííí:..a to říká jako kdo??..
      Vanesska má nej CD..
  • gabriellavanessa

    vanesska

    Vy,co o Vanesse říkáte takový pomluvy,jako že je cikánka,nebo že smrdí,tak jste úplně pitomí!Laskavě si ty řeči nechte pro sebe a nám,co ji máme rádi nekažte náladu! *13*
    Vanesska je nejlepší a je to normální hezká holka! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: vanesska

      Jo, ona má pravdu.A vubec, vi co jí pomlouváte, jste to samí co o ní píšete *15* *15* *15*
    • Re: vanesska

      jj uplně s tebou souhlasím *3*
      • Re: Re: vanesska

        vanessa je dobrá zpěvačka i herečka a mimochodem je moc hezká *3*
        • blblbbllbblbllaala

          fuuujjjjjj blba jee!!!!!!!!!!!!!§hnsusna je je to ploste krava
          • Re: blblbbllbblbllaala

            jen zavidis *13* je krasna
  • cool.girl.love

    NESSYNKA

    ÁÁÁÁÁÁ ZBOŽNUJU TĚ JSI NEJLEŠPÍ-NEJKRÁSNĚJŠÍ,NEJTALE NTOVANEJŠÍ...MÁŠ NEJ PÍSNIČKY,FILMY,OBLEČENÍ...MÁŠ SUPER VKUS NA KLUKY SEŠ PROSRĚ MOE VŠECHNO MÁM TĚ MOOOOC RÁDA NESSY JSE SLUNÍČKO NAŠE ŽE JO??MOC BYCH CHTELA ABY PŘIJELA DO ČR BYLA JSEM NA HANNAH MONTANA V LONDÝNĚ AE MYSLÍM ŽE KONCERT VANESSY BY BYL 100% LEPŠÍ NEŽ HANNAH (NEŘÍKÁM ŽE BYL ŠPATNEJ AE NESSY JE NAŠE SLUNÍŠKO MUCCCCÍÍÍÍÍÍK MUCK A PROSTĚ JÁ SE NIKDO NEVYROVNÁ) LOVE YOU NESSY YOU ARE BEST GIRL ON THE WORLD LÁSKA NAŠE!!!=)
    • 21.4.1993

      Re: NESSYNKA

      ahooojky..taky bych chtela aby prijela do ČR..I loveeeeeeee Nesssyyyyyyyyyynkaaaaaa *14* *14*
      • cool.girl.love

        Re: Re: NESSYNKA

        šlo by se na ni podívat aspon 1 000 000 lidí...ona je totiž nejlepší a někeří na to ještě nepřišli ae brzy přijdou že nessy je nejlepší a nidko jiný už pro ně existovat nebude páč bude nejlepší naše NESSYNKA!!!!<3 *14*
        • vany-hudgens-love

          Re: Re: Re: NESSYNKA

          jj přesně nessynka je naše sluníškooooooooooooooo *14* *14* *14* má ty upe nej filmíky a písničky na celilililičkým světěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě!!!!! si naše všechno, naše sluníško nessynkooooooooooooooooo *14* oooooooooooooo *14* oooooooooooooooooooooooooooooooooooo *14* oooo *14* ooooo *14* ooooo *14* oooooo *14* oooo *14* oooo *14* *14* *14* *14* *14*
          • kajuska4

            Re: Re: Re: Re: NESSYNKA

            presne NESSYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY I LOVE VANESSKA SO SO MUCH *14* *14* *14* *14* *14* *14* JE BESTIKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • klaruska44

    vše nej

    Život ti píše zas o rok víc,
    slovíčkem psaným, chtěl bych ti říct,
    žij podle svého, měj pevné zdraví,
    a dnešek oslav tak jak se slaví,
    popíjej víno písničku zpívej,
    s veselou tváří na svět se dívej.Vše nejlepší k narozeninám,
    jsi tak stará, že když vyjdeš z muzea,
    tak se spustí poplašné zařízení.
    Všechno nejlepší a miluji tě
    *14* *14* *14*
  • klaraurbanova

    vany hudgens

    jááááááááááááááááá á vvvvvvvvvvaaaaannnnnnnnyyyyyy děěěěěěěěěěěěěěěěě ěěěěsssssnnnněěě mmmmmmmmmmmmmmmmmmmiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiillllllllllllllllllll uuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjj juuuuuuuuuuuuuu
    já vany děsně miluju mám ji ráda jako svojí ségru *8* *14*
    • vany-hudgens-love

      Re: vany hudgens

      já takííííí *15* *14* *14* *14* je upe beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest ja naše sluníško naše všecko všecičkoooo *14* oo *14* oooooooooo *14* ooooo *14* ooo *14* oooo *14* oooo *14* oooo *14* oooo *14* oooo *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • kajuska4

        Re: Re: vany hudgens

        jj presne NESSYYYYYYY *14* *14* *14* *14* *14*
  • Vanessa je cikánka

    Je to cikánka a svádí to na portorikánskej původ.Nechápu že s ní může bejt tak pěknej chlap jako je Zac Efron. *1*
    • dianna114

      Re: Vanessa je cikánka

      Podle mě Vanessa žádná cikánka není a i kdyby byla,tak tím přece jako člověk na hodnotě neztrácí.
    • Re: co to sem cpeš?

      No a co Zac jí prostě miluje, a tak to doufám zustane. *16* *16* *16* *8* *8* *8* .
    • Re: Vanessa je cikánka

      Furt lepší než by byl s tebou!To by mu ho bylo líto-s takovou krávou! *16* *10* *1*
    • Re: Vanessa je cikánka

      ja vas nikdy nepochopim proc se porad nadrazujete nad vanessu tebe by zac nikdy nechtel ja nebudu sprosta pac to uvas(jakozto tupcu)nema cenu pouzivat ty si snad shakira nebo miley cyrus ze porad meles to zadna hvezda ani uplne nejvetci blb nerekl vy ste najvetci ale ten kdo ma vic petek jak jednicek to nikdy nerekl takze dejte pokoj *13* *13* *13*
  • klaramichnova

    Vanessa and Klára are great friends!!!

    Hey guys!
    Yeah!Vanessa Hudgens is my great friend!She's really so perfect!I luv her movies,songs,style,...She's not only perfect singer and actress,but Nessa is gr8 friend too:)
    I hav her mail,skype and mobile number,but I can give u only her mail...
    Byeeeee
    xoxo Klára

    I luv u Nessa(from friendship)!!! *14*
    • vanessa177

      Re: Vanessa and Klára are great friends!!!

      ahoj vanesso ty neumys anglycky *7*
    • Re: Vanessa and Klára are great friends!!!

      seznámíš mě se zacem? prosíím! ty jsi vanessina úžasná kamarádka, tak to pro mě uděleej *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • Re: Re: Vanessa and Klára are great friends!!!

        ty si teda tupa *9* *9* *9* ty nevidis ze keca *7*
    • Re: Vanessa and Klára are great friends!!!

      vov dej mi její číslo *1* *1* na netu je pár lidí kteří se za ní vydávaj xD napálila i mýho kámoše a myslim že tebe taky a ty sis toho ani nevsimla xD myslíš že vanessa má čas psát nějaký kláře z české republiky?! to těžko co... *1* *1*
    • Re: Vanessa and Klára are great friends!!!

      Fakt?? wow!! ty se máš!! *1* *1* *1* hahaha.. to si myslíš že ti to někdo uvěří?!?!?! v tom textu máš chyb, který by většina aspoň trochu mluvicích angličtinou neudělala.. tak se měj "a nezapomeň ji pozdravovat"
      • Re: Re: Vanessa and Klára are great friends!!!

        tak to se ti povedlo ja ti to taky naverim *1* *1* *1*
      • Re: Re: Vanessa and Klára are great friends!!!

        jako příklad se koukněte třeba na čárky ve větách před "but" (ale) se teda rozhodně čárka nepíše.. tím myslím v angličtině
        • ivetka936

          Re: Re: Re: Vanessa and Klára are great friends!!!

          Asi tak ňák. Great se taky v tomhle spojení nepoužívá. 14letá nanyka, co si myslí, že někoho napálí, bože. *7*
  • rncirrus

    Ahoj Vaness

    Tahle zpěvačka mi poslala několik klipů na kontakt. Zpěv dynamický, čistý. Bohužel se mi už delší dobu neozvala. Zn: Na icq sis mě tehdy autorizovala omylem, spletla jsi jednu číslici. Kdyby sis na mě vzpomněla, nech mi zprávu. *4*
    • linda13

      Re: Ahoj Vaness

      hele nechtela bych te nejak urazit ae van neumi cesky a jesli mas van icq tak das plis mocte prosim i na kolena *15*
  • vanessa

    vanessa je nej zpevecka i herecka a mne se libi nech si zikate co chcete *14* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit