Přejít na výpis diskuzí

Vanessa Hudgens

OSOBNOST 31.12.2006 
47202 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • radim-vanessa

    Radime!!

    Kde si kurnik byl tak dlouho??
  • klaruska44

    áá

    ♥♥ Ty fotky dokonalost :P ♥ zvolila pěkný outfit ♥
    • kajuska4

      Re: áá

      přesně a ještě růžovou moji nej!! ♥ :P
      • klaruska44

        Re: Re: áá

        :P
  • puspuspusinka

    Joo

    Klaruš, je to teď na DCH... oblékni se jako hvězda... :-))
    • klaruska44

      Re: Joo

      juknu ;)
  • puspuspusinka

    ://

    Táta říká, že mám jít pracovat, protože jen sedím u kompu :// A kdo za to asi může? On mě nikam nechce pustit a furt si stěžuje... :// Prej ať víc čtu, mu říkám, že čtu novinky o Ash a on že sem blbá, když mě zajímaj celebrity :// OMG...
    No tak já půjdu něco udělat a uklidit, aby byl v klídku a tak v 1 sem tu jak na koni, a kašlu na FB... akorát mi bere nejlepší přátelé, které miluju a budu tam chodit jen večer na chvilku ... jinak na něj už kašlu :// ... a budu tu... a můžeme třebas u Ashleynky povídat si o stylu a tak... :D :D :)) To mě totiž chybělo :))
    • klaruska44

      Re: ://

      víš co u mně je to stejné ale já tyto prázky si chci pořádně užit..a nechci někam jit makat!:D ale přemluvila jsem rodiče a oni řekly že jo tak fajn..ok až se vrátíš půjdeme k Ash my tu počkáme ♥ zatím ;)
      • kajuska4

        Re: Re: ://

        to mně mamka též říká ale kašlu :D ♥
        • kajuska4

          Re: Re: Re: ://

          pp
      • puspuspusinka

        Re: Re: ://

        Ju! :)) Ok, zatím pááá... :-*** ♥♥
  • puspuspusinka

    Disney Channel

    Máte doma někdo DCH??? :))
    Normál je tam pořas asi na 10 minut asi 10x denně... mezi seriály... a je to vystajluj se podle hvězd, no a oni vemou hnusný kus hadru a udělaj z něj super obleček, a je to pak levný no a teď to bylo podle Shrapay a Demi... :)) :D A mě se to líbí, asi to skusím taky :)) :D
    Jináč teď je Hannah Monatan :D :))
    • klaruska44

      Re: Disney Channel

      Ano mám :-) jé to zkusím taky xD
      • puspuspusinka

        Re: Re: Disney Channel

        Pecka, vemeš si obyčejné staré tričko a uděláš z něj super letní topík ... :)) A nejčastěji je tam Ashley, Selena a Demi :)) :-** ♥♥
        • klaruska44

          Re: Re: Re: Disney Channel

          jůů :D ♥
      • kajuska4

        Re: Re: Disney Channel

        já nemám :/
        • puspuspusinka

          Re: Re: Re: Disney Channel

          Heey, tak já ti to potom až se vrátím napíšu. nějakej super cool typ podle Sharpay třeba... :))** Ju? :))* ♥♥
          • kajuska4

            Re: Re: Re: Re: Disney Channel

            ju dík ♥ :*
  • klaruska44

    ááá

    Pání už vidím všechny ty fotky s té akce Van ♥ nádhera prostě musím říct sluší jí to tam :-* ♥♥ mucq!! ♥
    • puspuspusinka

      Re: ááá

      Přesně! ♥♥ Taky koukám! ♥♥
      Úžasné fotky... ♥♥
      Stejně jako ty Ashleynky z Phineas a Ferb ... ♥♥ ty jsou též úžasnéé :))
      • kajuska4

        Re: Re: ááá

        moje slova holky :-* ♥
  • puspuspusinka

    Jojo..

    Kajuško, já už brečím od rána, a fakt hodně od doby co sem četla na FB ten vzkaz a pak sem začala ještě víc když sem zjistila, že sis mě všude vymázla... :'(
    Fakt mě to zasáhlo ...
    A brečela jsem, a pak jsem koukala na plakáty Vashleynky, vzpomínala jaký to bylo a brečla a použila snad tisíc kapesníčků...
    • kajuska4

      Re: Jojo..

      Omlouváme se :(
      • puspuspusinka

        Re: Re: Jojo..

        Dobrý... už to nebudeme řešit áno? :)*
        Už nechci, všechno bude zase fajn :))*
        • kajuska4

          Re: Re: Re: Jojo..

          cool ♥
          • klaruska44

            Re: Re: Re: Re: Jojo..

  • kajuska4

    ..

    Ahojky :'(
    • klaruska44

      Re: ..

      ahoj
      • kajuska4

        Re: Re: ..

        jak je?A co děláš? :P
        • klaruska44

          Re: Re: Re: ..

          skvělý a nic a ty? :D
          • kajuska4

            Re: Re: Re: Re: ..

            já fajn a bloguji ;)
  • puspuspusinka

    A dost !! :((

    Tohle je vážně hnusný, nejdřív si mě bezdůvodně smažete a teď mě tu i veřejně pomlouváte :((
    Já na osobky chodím pořád!! A nepřihlašovala jsem se kvůli jednomu debilovi co mě otravoval :((
    Ale tohle co tu o mě píšete vůbec není pravda.. !!
    Tak já Vám nepíšu jo?? A co kdybyste aspoň jednou přestaly pomlouvat mě a koukly se taky na svoje chyby aspoň jednou v životě?????
    A co vy jako? Vy mě píšete? Nevšimla sem si! :((
    Vždycky když napíšu já první tak mě příde že si semnou ani nechcete povídat jen mě odbijete rychlou odpovědí :(( Ale vy mi nikdy nenapíšete první nikdy furt se musím snažit jen já a mě už to nebaví :(((
    Na Ash diskuzi taky chodím pořád ale nic se tam neděje, tak si říkám proč bych měla začít psát první zase jenom já, když o mě stejnak nestojíte... a pak jak sem tam psala tak Klaruška mě úplně ignororvala... :(( A pokud jde o Evičku tak tu nechte bejt! Ta jediná mi pomáhá a nikdy se na mě nevysrala... a taky nezrušila ten srraz !! To bylo taky to jedniný na co sem se těšila o prázkách na sraz s tebou Kajuško, ale tys nechtěla, tak sem tě nenutila no... :((
    A nevím proč mě obviňujete z toho že mám jiné přátele... každý potřebuje víc přátel já chci hodně přátel... já prostě nemám jen Vás dvě tak to je... a všichni nemají osobky tak musím být na FB... :((
    Pořád osobnosti miluju,a le jako teď STE MI VRAZILY FAKT NŮŽ DO SRDCE TOHLE BYLO TO NEJHORŠÍ CO SE MI SNAD KDY STALO A ŽE UŽ SEM SI TOHO VYTRPĚLA FAKT HODNĚ :((( ://
    • kajuska4

      Re: A dost !! :((

      Jenže Míšo..já tě skoro vůbec neměla na chatu a když si mně napsala tak mně to nevadilo....proč si myslíš že mně to má vadit?Nevadí..víš???Jen my taky máte kámoše v realu a i další na fb,tomuhle nic neříkáme.Já sraz chtěla akorát,my jsme jely na tu vltavu se strýcem a prostě nechtěl jet nebo takhle...mamka říkala že tam zas pojedeme ale neví kdy....já už nemám dnes slov :'(
      • kajuska4

        Re: Re: A dost !! :((

        A jestli mír už nebudeš chtít my tě budeme chápat :(
        • puspuspusinka

          Re: Re: Re: A dost !! :((

          Proč bych ho neměla chtít??? Já Vás mám ráda... !! :((
          • klaruska44

            Re: Re: Re: Re: A dost !! :((

            Ale my tebe taky :*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: A dost !! :((

              Budeme dělat jako by se to nestalo protože já brečím :-*
            • klaruska44

              Re: Re: Re: Re: Re: A dost !! :((

              ano je..
            • puspuspusinka

              Re: Re: Re: Re: Re: A dost !! :((

              Snad je to do Vás tejně upřímné jako z mé strany... :( :*
  • klaruska44

    ..

    Dneska jsem šla s Tadeáškem se projít jen tak a sedly jsme si na lavku do parku a jedna holka řvala na svojí kamarádku:Ty lhářko ty si mně využívala??Když jsem se s tebu nebavila nebyla jsem kuřačka a hulička trávy co si to dovoluješ!!A ona:Využivala a co jako?To k tomu životu patří nee??Pak by to bylo na hovno a ona ty ludro a rozbrečela se a utikala a ou a ona budeme kamarádky?Já nikoho nemám už a na tebe jde vidět že neuvyužíváš a já:tak jo sice bydlím v čr a dojíždím mám tu rodinu a Tadeáška mého milované ale jj budeme a ona jupí obejmula mně a dala mně pusu a šla dom jsem čuměla ale tak s kamarádství co jako :D
    • kajuska4

      Re: ..

      pání :O to je husté :D :)
      • kajuska4

        Re: Re: ..

        my jsme šli a teď Děni(ten můj bejvalý) na nás zamával a já taky a oni za náma utíkaly.Kika se rozběhla sice nwm poč ale trtaly jsme a nějaký parchant nás prozradil že jsme tam schované a zase začaly mluvit ty jejich klučičí keci víš né tamto prostě a td ale pustily nás :D prej někdy jindy :D
        • klaruska44

          Re: Re: Re: ..

          tak dobrý den :D:D a jdete zítra o5??
          • kajuska4

            Re: Re: Re: Re: ..

            jj a vy??
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              dobrou noc zlatko ♥
            • klaruska44

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              asi jj musím jít pp ♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit