Přejít na výpis diskuzí

Vanessa Hudgens

OSOBNOST 31.12.2006 
47202 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajuska4

    ..

    KLáruško co se stalo v pátek jak tam prej byla bitka?Brácha říkal že se jeho kámoš pobil a že prej pude sedět tak nevím řeknu ti že už v Mikulově nechci bydlet!! *13* Nesnáším ho zhnusil se mně ještě že jsem s tama vypadla *4*
    • klaruska44

      Re: ..

      Jo prej tam byla mně to říkal taky brácha že to slyšel *9* a chceš něco říct? *9*
      • kajuska4

        Re: Re: ..

        Ach jo zas ten debil!Ale ať jde sedět mlátí celej Mikulov jako!A co mně chceš říct zlatííí?? *14*
        • klaruska44

          Re: Re: Re: ..

          Víš rodičům už to wadí jakej je Mikulov a bráchovi dcl též mno a i mně:( a stěhujeme se do Hrušovan nad jevišovkou! *9* *9*
          • kajuska4

            Re: Re: Re: Re: ..

            Cože?To snad ne!! *13* nesmíte!Sakra *13*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              *9*
            • klaruska44

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              Já vím ale prostě bavily jsme se o tom včera večer *9* *3*
  • klaruska44

    ..

    Teď mámee jsme borky Nessynky jupí *14*
    • kajuska4

      Re: ..

      Super i am happy much *14* *14*
      • klaruska44

        Re: Re: ..

        too *14*
  • klaruska44

    ..

    Kájuško budeme mít 38.000 jupí *14*
    • kajuska4

      Re: ..

      JOooo *14*
  • kajuska4

    ..

    Hvězda série Muzikál ze střední Vanessa Hudgens nahradila Britney Spears v roli tváře módní značky Candies.
    Dvaadvacetiletá Vanessa nafotila už první reklamní fotky, na kterých vypadá rozhodně sexy, a rozhodně mnohem přirozeněji, než Britney, jejíž fotky byly označovány za hodně retušované.
    Vanessa kampaň nafotila v jednom americkém motelu, a novou zakázkou si rozhodně vylepšila náladu po rozchodu s kolegou Zacem Efronem, který dvojice oznámila krátce před Vánocemi. Od té doby se povídá, že se Zac zakoukal do Rumer Willis, dcery Demi Moore a Bruce Willise.
    *14*
    • kajuska4

      Re: ..

      Hvězda filmů High School Musical zazářila v barevné reklamní kampani značky Candie's!


      Mladá herečka a zpěvačka Vanessa Hudgens (22) propůjčila svou tvář propagaci módní firmy Candie's. V kampani na jaro 2011 pózuje v bikinách či dlouhých šatech a v roli modelky jí to velice sluší.

      ----------------------- ----------------------------------- ----------------------

      Hvězda Disneyho teenagerských filmů High School Musical nahradila v kampani svou zkušenější kolegyni Britney Spears, která v barevném oblečení pro teenagerky pózovala loni. Tehdy se po spuštění reklamy na internetu objevili i originální záběry z focení, na nichž se realita výrazně lišila od digitálně upravených fotografií.


      Britney sice zažila menší trapas, ale podařilo se jí značku zviditelnit. Módní firma letos na reklamách určitě ušetří - krásku Hudgens je třeba podstatně méně retušovat. Popová princezna však na svou mladší náhradnicí nežárlí a sama na sociální síti Twitter fanouškům doporučila, aby se na nejnovější kampaň Candie's určitě podívali.
      • klaruska44

        Re: Re: ..

        Supér nemusíš to sem dát já to už četla s tvého blogu *15* *15*
        • kajuska4

          Re: Re: Re: ..

          Aha ale to je jedno pak je to tu více popsané *15*
          • klaruska44

            Re: Re: Re: Re: ..

            No jo máš pravdu hehe *15* *15*
            • klaruska44

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              yeah *14* *1*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              *15* *15* víš co a já sem vždy dávám takhle o Vany články fotky jenom píšu kde a kdy se objevily a td a kdyžtak sem dám můj blog že to tam je ty fotky *14*
  • kajuska4

    ..

    Sladká Gabriela z Muzikálu ze střední (High School Musical) nafotila svoje první sexy fotky! A že už z ní dávno není malá růžová princezna, točící se kolem basketbalisty Troye, dokázala opravdu se vším všudy! Nové fotky společně s videem jednoznačně vyráží dech!

    -------------------------- ----------------------------------- -------------------

    Vanessa Hudgens se v posledním díle magazínu DETAILS svěřila, že jsou se Zacem Efronem stále dobří kamarádi. Po jejich šokujícím rozchodu dva měsíce zpátky Vanessa stále nemá nového partnera a světu sděluje, že mají jen pauzu. Zato Zac to zřejmě vidí jinak. Po tom, co si minulý týden užíval s Teresou Palmer, mu Vanessa poslala jasný vzkaz v podobě série sexy fotek včetně videa z natáčení.


    Jakou to asi bude mít dohru? Další svůdné focení? Možná by takových Zaců Efronů mělo být více, abychom se dočkali nějakého dalšího sexy rozhovoru v pánských magazínech!
    Jak je u rozchodů běžné, proslýchá se, že jsou Vanessa se Zacem stále tzv. Friends with benefits. Co si pod tím představit? Oficiálně k sobě už nepatří, neoficiálně spolu stále spí
    mno coment! *1*
    • klaruska44

      Re: ..

      Supéér *1* *14* *15*
      • kajuska4

        Re: Re: ..

        yes *14*
  • kajuska4

    ..

    Zpěvačka Vanessa Hudgens někde zaslechla, že hippie styl je opět v kurzu... Mysleli jsme, že má větší cit pro módu!
    Nessa se přišla podívat na přéhlídku návrhářky Anny Sui v New Yorku. Jenže tentokrát to hvězda Muzikálu ze střední moc nevychytala se svým vlastním modelem. Nezachránil to ani krásný úsměv, který rozdávala na všechny strany, dokonce ani henna tetování a prapodivné prsteny na rukou... Sice je pravda, že se do módy vrací hippie, indiánský styl a široké kalhoty, ale nějaký ten cit pro vyváženou kombinaci je víc než nutný!

    ------------------------ ----------------------------------- ---------------------

    Holka kombinovala, až překombinovala a vypadala trochu jako "stará mladá" (zvlášť vedle stylové, přestože o třináct let starší, zpěvačky Fergie z Black Eyed Peas).
    Ale co... Každému to párkrát ujede - dáváme Vanesse ještě a věříme, že nás nezklame:-).
    *4* *14* nechápu co jím je dotoho *14*
    • klaruska44

      Re: ..

      Přesně je to Ness věc!A náhodou mně se ten styl dcl líbí *14* *14*
      • kajuska4

        Re: Re: ..

        přesně *14*
  • kajuska4

    .

    Mno tak jen trošku ale mně se i nechce *9* *1*
    • klaruska44

      Re: .

      ttj *1*
  • kajuska4

    ..

    Vanessa byla na neznámé akci..Moc jí to slušelo *14* *14*
    • gabinka4

      Re: ..

      užasná škoda že jen jedna *14*
      • kajuska4

        Re: Re: ..

        Ahojky *14*
        • klaruska44

          Re: Re: Re: ..

          Čauky..byla nádherná.akorát jak řekla Gábi chci více fotek! *1* *14* *14*
          • kajuska4

            Re: Re: Re: Re: ..

            Víte holky oni se objeví ale až asi k večeru jak vždy a jak se máš? *14*
            • klaruska44

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              Asi nic budu tu a ty si nemocná? *9*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              Měla jsem jet na oběd k strýcovi a tetě protože strýc měl ve čt narozky ale jsem s mamkou nemocná a i brácha tak až příští týden a co ty?? *5*
            • klaruska44

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              Já zatím nic a co budeš dělat? *4*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              Mám se skvěle a jsem tu,blog a ty? *5*
            • klaruska44

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              dobrý ty?A co děláš? *4*
  • kajuska4

    ..

    Já dnes simpsny neviděla tak se jdu dívat *1* *1*
    • klaruska44

      Re: ..

      Pání já vlastně taky ne když jsem byla v Břeclavě *4*
      • kajuska4

        Re: Re: ..

        *1* *1*
        • kajuska4

          Re: Re: Re: ..

          Musím jít dobrou noc *14*
          • klaruska44

            Re: Re: Re: Re: ..

            Ok měj se a good night *14*
  • klaruska44

    xD

    No jako tohle je na mně moc *15*
    • kajuska4

      Re: xD

      *15* *15* Petrovi teď nějak hrabe *15*
      • klaruska44

        Re: Re: xD

        *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit