Přejít na výpis diskuzí

Vanessa Hudgens

OSOBNOST 31.12.2006 
47202 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • klaruska44
    Ronis(Pejsek) spí na mé postely ♥ jůů a ostatní tak spí :D i dokonce brácha Petr myslím :D on musí do škole :) a já prý ne:D há jsem řekla že jedu se projet autem za tebu a oni to dovolily prý jenom zejtra *14* *14*
    • kajuska4
      bezvadný :) *14* pozdravuj všechny i Roníska *5*
      • klaruska44
        ok hele idu spát dobrou noc tak ráno dojedu pp ♥
        • kajuska4
          těším se paa :-**
  • klaruska44
    takhle :) sice ty kraťásky a triko v jiné barvě a tak ale neva
    http://www.imagebam.com/image/65b1c1131234412 *14*
    • kajuska4
      krásné :) *14* *14*
  • klaruska44
    no :) ježiši nuda *7*
    • kajuska4
      pravda..:) dnes jsme šli s Kikinou do obchodu ne a tam byla ta známá firma Vydrovci :D a ona na Kiku: kiki půjdeš k nám? a já se na ní podívala a říkám: ne my jdeme jinam a ona se dívala jako by se bála..tak jsem si koupila kafé ledové a kokina *1*
      • klaruska44
        *15* *15* *15* ale to si celá ty..vždy když tě někdo naštve tak začneš se hádat *15* a já si byla zaběhat i nakopeček :D a to sama ze zastavením na kovču :D za chvíli pošlu jak jsem byla oblečená ;)
        • kajuska4
          *15* *15*
  • klaruska44
    Káji co máte zítra?
    • kajuska4
      Sálko,
      zítra nejdu do škole,protože ženské problémy..hele udělej si tak volno a dojeť ze svým miláčkem(autem) né?? :* budeme v drnu spolu aspoň dýl *5* nikdo nebude doma uděláme si tu disko :D
      • klaruska44
        jasné salko :D mikulovacké mluvení salka-láska :D dobrý mno :D tak jo dojedu v 11? zkusím jet sama bojím..pojedu pomalu
        • kajuska4
          fajn :) a salka normalní ne?? :D
          • kajuska4
            aha *6* *5*
          • klaruska44
            a třídní myslím ve středu nebo v pátek nevím :/
          • klaruska44
            má rok a ano vyřídim .. *12*
          • klaruska44
            jj a ještě:matere a tak hodně toho..
            • kajuska4
              vezmi pejska ..kolik mu je? =))
              a cože tvoje teta je dochtorka? takže to misto dostala..jé to jí přeji pak jí pozdravuj ♥ a jo wím..já třídní mám ve čtvrtek a ty??
            • klaruska44
              jj pejska mám a právě ho chci vzít pokud neva?
              půjdeme se projít k ondrům do hospody ne? :)
              a neboj zeptám se tety ona je dochtorka a právě asi k večeru zítra dojede a jak víš omluvenku můžeš mít do té doby než nemáme třídní ne? na naši škole to přeci tak je ;) takže to stihnu..
            • kajuska4
              *15* hrabe? chro-chro :D ještě se staráš o pejska? a co mamka jak to uděláš omluvenku?
            • klaruska44
              zlato nediv se...je to feťák mno...:D mně zdraví dcl ale víš co *12*
              chro-chro
            • kajuska4
              jistě ... *15* hlavně Michal Vařák a tak to vymyslely ke? ale Miša se semnu nebaví *9* jsem ho viděla v úterý přišel navštivit školu a ani nepozdravil pché ..
  • klaruska44
    no a co budeš dělat dnes?
    • kajuska4
      nevím..ty? dnes nuda+odpočinek :D
      • kajuska4
        ale asi ven :)
        • klaruska44
          běhat ..obleču se podobně jako Vany když běháááááá *14* pp
          • kajuska4
            páá *5*
  • klaruska44
    nové fotky??
    • kajuska4
      http://www.isopix.be/persfotos_photos-de-presse/vanessa-hudgens-showing-some-skin-831494-st.aspx
      --

      http://www.isopix.be/persfotos_photos-de-presse/vanessa-hudgens-gets-flowers!-831493-st.aspx
      ale zas ve špatné kvalitě..ehm *14*
      • 21.4.1993
        ale hezké *14* *14*
        • klaruska44
          ano sluší !!♥
          • klaruska44
            http://www.imagebam.com/image/e399fa152021030 kájuš konečně máš v normalní kvalitě už :** krása ! *14*
            • kajuska4
              áno pravda *14* *14*
  • klaruska44
    ahoj jak je? :) a co děláte?
    • kajuska4
      čauky fajn a ty? a nic teď jsem akorát dojela a co ty? :D
      • klaruska44
        skvěléé....já poslouchám hudbu ;)
        • kajuska4
          *6*
  • Nevíte, kolik let bylo Vanesse, když natáčela HSM3? Podle roků si to umím zpočítat, ale potřebovala bych to přesně vědět. Děkuji
    • klaruska44
      20 myslím *5*
      • kajuska4
        19-20 nějak :)
  • 21.4.1993
    ahooj *14* *14*
    • klaruska44
      ahojky
      • kajuska4
        krásný večer přeji *5*
  • klaruska44
    přemýšlím co dnes dělat..že bych se jela projet s mým autem..dlouho jsem nejela *9* protože jsem nemohla *7* ty víš poč..musela jsem bít doma s zdravotními problébami ale už můžu :)
    • kajuska4
      už to máš w pohodě? *4*
      jsem ráda *2* *2* *14* a jen jeť hele zastav se kdyžtak u mně stačí prozvonit a jdu *3*
      • klaruska44
        ano jak jsem včera šla v těch 12 k dochtorce říkala že už můžu všechno krom cvičení v těláku *13* ale tak ujde a možná se zastavím *12*
        • kajuska4
          ¨fajn :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit