Přejít na výpis diskuzí

Vanessa Hudgens

OSOBNOST 31.12.2006 
47202 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajuska4
    že ty si děláš srandu? *15* protože jsem byla chvíli tak sama s klukama *15* s Mirkem jsme se zastavily dolů u hřiště v hospodě a byl tam Sýkora Michal,Pepa Malík,Numero a td *1*
    • klaruska44
      jůůů Michal Sýkora *14* on je nezadaný že?? *15* Pepa zadaný a Numero blé :D ale Míša jééé ! chci ho zas vidět :D měla jsem dojet ! *1*
      • kajuska4
        hihi furt se ti líbí jo? oni mluvily o tom jak třeba jeli s vesetu nebo tak a měli něco v sobě :D a byl tam i Viťa(bratránek můj) :D woho ale on moc nekecá to spíš Kamil *15* *3*
        • klaruska44
          *15* to wíme :D a Michal jééééééééé nemohu z něho ! *14*
          • kajuska4
            jednou bude tvůj a nebo Viťan *15*
            • klaruska44
              *15* *15* *15* *15*
            • kajuska4
              pravda i včera neřekl ani ahoj :/ hmmm teď jím hambář brácha dovezl *2* *2*
            • klaruska44
              Míša jasné ale Víťa nevím..sice bych byla v tvé rodině,ale Viťa je zaražený a vůbec nemluví a ani nezdraví je prostě divný s prominutím *9*
  • klaruska44
    10 komentů ty jedeš *3* *15*
    • kajuska4
      *15* *15* ale prosímtě *3*
      • klaruska44
        *2* *2* *2*
  • klaruska44
    jak se tak dívám na fb jsi dost populární jenom napíšeš že nás miluješ a kuknu se a už 6 komentů omg *15* *15*
    • kajuska4
      také si říkám ae populární? *15*
      • klaruska44
        hele myslím si že jednou budeš *3*
        • kajuska4
          nevím ale tak řekni mně jak no :D když chceš abych byla *5* *6*
          • klaruska44
            neboj něco seženu *2*
  • klaruska44
    a co včera kde si byla? já tu byla kolem 11 a ty online :O poč?
    • kajuska4
      ani se neptej :D měla jsem bít v 11 doma pak jsem se zeptala mamky jestli nemohu do 12 jsem byla zas s Mirkem co chceš :D a pak normalně jsme se zakecali (asi mně chce) :D tak jsem byla normalně do půl 2 a mamka řvala ale říkala ještě jednou tak zaracha ven ale v poho :D *14* *15* romantika :D byla :D a co ty? a zapomněla jsem se odhlásit s osobkách *1* *1*
      • klaruska44
        ajo jsem si říkala:že by se jí někdo na osobky dostal a Kájinku nám unesl *15* *15* já seděla na stánku s klukama chvíli a pak usnula *5*
        • kajuska4
          tak sis to užila tak *15* *14*
          • klaruska44
            *15* myslím si že ani ne ..byla tam semnu Magda a Nikča ale pak normalně jako by země slehla a byla jsem tam jediná holka *1*
            • kajuska4
              *1* lol
  • klaruska44
    nwm jakou fotku Ash z těch všech fotek si mám dát *6*
    • kajuska4
      áno tyhle candids žeru ti pravdově řeknu *14* protože měla boží outfit to za prvé a za druhé ty její princeznovské vlasy a za třetí to je jak kdyby Ashley šla v nějaké hře s pejskem na trůn *14* *15*
      • klaruska44
        jéééé to si řekla tak krásně !! božínku ! *8* *8* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *1* *1* jé ale fakt ! *4*
        • kajuska4
          děkuji *4* umím asi citáty *15*
  • klaruska44
    všechny novinky o Ness videa,scany a dokonce i zas nové candids nádhera prostě měla boží outfit jůůůůů *14* *14* *14* *14*
    • kajuska4
      přesně tak a Stella už je tak na Van podobná =) že za chvíli když,půjde Stella na nákupy tak budeme říkat že Van nebo naopak *1* *14*
      • klaruska44
        dobře ty *15* půjde Van někam a všici že jde někam Stella hahahhahaa *1* *1* *1* dostala si mněěě *15*
        • kajuska4
          *15* *15*
  • klaruska44
    ahoj jak je
    • kajuska4
      čauky fajn ty? mmm :D
      • klaruska44
        zatím také fajn *4* a co děláš bobku? *7*
        • kajuska4
          zlatí *14* já jsem do blogovala a teď sa zas nudím a ty?
          • klaruska44
            písničky *4*
  • Ahoooooooj...
    No cože?? Kajuško?? Jako oni tě tam prudí ?? :/
    Ať si nic nedovoluj...
    Dyžtak jí příště odpálkuj :D :D ;D
    "Koho tu nabalujete?" a ty řekni... "Tebe ne nádhero :D" :D :D :D uvidíš jak hned odpochoduje ... :D
    • kajuska4
      čauky zlato :*
      jenom Nikola,nikdo jí ve škole nemá rád,všechny buzeruje a tak prostě se vtírá a řeknu jí to neboj a já jí řekla: nestarej se do nás furt ! a mrmlala zas *13* ale děkuji moja *14*
  • kajuska4
    hej jako to ani už nemůžeme stát na chodbě nebo co? nikola furt : koho tu nabalujete co jí je? nevíš? *8*
    • klaruska44
      nevšímej si ji *3* *3* my víme proč tam stojíme a ona nemusí nic vědět
      • kajuska4
        *5* *5*
  • klaruska44
    pěkné fotky Vanessky i Ashley nádhera že?? *14*
    • kajuska4
      pravda *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit