Přejít na výpis diskuzí

Vanessa Hudgens

OSOBNOST 31.12.2006 
47202 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • klaruska44
    panebože ! nějaký blbec tu dal nahé fotky Vaness ježiši marja už je to trapné jdu uložit nějaké nové ! *16*
    • kajuska4
      přesně tak...ty fotky jsou tak staré ! a už je to vyřešené a řekla Van že to neudělá tak proč v tom pokračuje... *10* *10*
      • klaruska44
        *7* neřeš to už ;)
        • kajuska4
          *6*
  • 21.4.1993
    ahoooj *14* jak se máte? *4* viděla jsem videa, kde je Vanesska s kýmsi *4* snad z toho něco bude, vypadá sympaticky *4*
    • klaruska44
      ahojky,
      já dobře a ty? :) a přesně sluší jím to spolu jsou krásní vedle sebe.. *14*
      • kajuska4
        čauky :) konečně si spolu my tři píšeme podlouhé době <33 a já se mám dcl fajn i nemocně ale musím do škole ! *9* a ano ty widea a fotky-dokonalost ! *14*
        • klaruska44
          něco ti Káji poradím,buď teď přítomná ve škole nebo na praxi a v prosinci biť doma..;)
          • kajuska4
            jn máš pravdu
  • klaruska44
    Van to krásně napsala o Stellce a pak ta krásná osobní fotka ! *14*
    • kajuska4
      přesně tak *14* *14* *2*
  • klaruska44
    ale jsem strašně unavená ty ne?? *11*
    • kajuska4
      trocha :D
  • klaruska44
    Kájuško,včera na těch narozkách byla taková sranda,akorát mně naštval Luke že nedošel .. *9* tě miluje a nedojde..pché kluci jedni...A Pavlík jak tam pobíhál *15*
    • kajuska4
      Jj byla *15* Lukáš mně naštval také ale co se dá dělat,na kluky nemůžeme spolíhat až tak ...njn...a Pavel haha *1*
      • klaruska44
        *15* *15* *15* *15*
  • klaruska44
    nějaký člověk tu dává soukromé nahé fotky,jsem správce zpátky,tak jsem to smázla..omg..
    • kajuska4
      neřeším a nepochopím.
      • klaruska44
        ani já ne..
  • klaruska44
    čauky jak je?
    • kajuska4
      ahojík já se mám fajn a ty? :)
      • klaruska44
        dobře a co děláš?
        • kajuska4
          jsem tu,blog a ty? *6*
          • klaruska44
            nic a co budeš dělat? těšíš se do škole?
            • kajuska4
              ajo *1*
            • klaruska44
              co budu dělat:chystat se do škole,pomáhat v uklízení,bězat zas s tím klukem :D a netěším se do škole já jen tak *6*
            • kajuska4
              jedeme k babi a pak newím a ty? a netěším kdo by tam se těšil ...ty snad jo? *5*
  • klaruska44
    no nic já už jdu spát tak dobru *14*
    • kajuska4
      pááááá *14* *14*
  • klaruska44
    Pavel že:Vaness je pěkná náhodou :) *5*
    • kajuska4
      má pravdu..<3 ehm ...zítra jedu kolem té 5h tedy do miku budeš doma? Dáme si sraz u Katčiného ok?....a pak do 7h venku a já musím jít kolem té 7 k mamčiné kami jí popřát..ju??
      • klaruska44
        platí v pořádku chápu..mám nápad jela bch s tebu k vám a spala bych u tebe joo????
        • kajuska4
          jj dobře jsem ráda že to konečně výjde,teda ještě nevyšlo ale musí vyjít....:)
          • klaruska44
            *2* *2*
  • klaruska44
    je oni jsou nové fotky Van krásné tu dovolenku si tak užívá naše zlato !! milowané ! *14* *14* krásná sluší sluší ! :)
    • kajuska4
      přesně tak :) moje slova :) šílím z nich *14*
      • klaruska44
        *14* *14* *14* *14* s těma ptáčkama *6* *14* *15*
        • kajuska4
          *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit