Přejít na výpis diskuzí

Vanessa Hudgens

OSOBNOST 31.12.2006 
47202 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • klaruska44
    ahoj jak je?
    • kajuska4
      zdarec jo dobré a ty? *15*
      • klaruska44
        fajn a co děláš a co budeš dělat?? :D
        • kajuska4
          nic a ty?To nevím čekám na Kikinu a ona nikde zas ! a ty? *7*
          • klaruska44
            to se neví..ale byla jsem na náměstí se kuknut na vinobraní a je to tam jako vždy super...ale lidí jak nasraných. *13*
            • kajuska4
              *1* *1*
            • klaruska44
              *3* nj...:D ještě teď slyším nějaké lidi s okna...jedna babka: jdete na náměstí a ta druhá:jojo za chvílu *2* *1* *1* *1*
            • kajuska4
              já wím..mně stačilo když jsem tama šla kolem 2 děs *1*
  • klaruska44
    omg....miluji hokej !! sakra takový borci a prostě to se nedá bylo to boží hokejisti !!! *13*
    • kajuska4
      moje řeč...brečím... *13* *13*
      • klaruska44
        to já též...i ve škole brečela jsem v hodině a všici že co jé? a já nic miluji hokej a chudáci hokejisti a oni ůplně jj přesně :( *9*
        • kajuska4
          *9* *9* *9* ach..nevíš co mám dělat? Mně ten piercing nejde sundat..chci si tam dát normalní..proč jsem nešla na propíchnutí? jsem blbá nastřelní *9* to nejde sundat štípe to jak něco.
          • klaruska44
            tož to nwm..ale já ti říkala běž na propíchnutí tohle půjde dolů špatně a ty né né tohle je lepší a blabla tam to by si měla od přímýho dochtora..a vidíš nejde a bolí že??? *7* omg nemohu z tebe !!!
            • klaruska44
              *9*
            • kajuska4
              já wím to je jedno..potírám si to slivkou.. *9* jinak už pak nwm !
  • klaruska44
    po tobě kouká furt můj Lukášek....choď s ním hej vole on tě miluje nevidíš to !! *6* *2*
    • kajuska4
      *15* *15* ehm ...já nwm hodím se k němu?? *7*
      • klaruska44
        ale jo *1*
  • klaruska44
    bože dnes ve škole.. *15* *15* *15*
    • kajuska4
      *15* *15* ten dominik jak skočil po tobě *15*
      • klaruska44
        *15* *15* *15*
  • klaruska44
    ahoj jak je?
    • kajuska4
      čau tak na půl i dobře i špatně..ty?? a co děláš?
      • klaruska44
        jj já fajn a nic a ty? ..
        • kajuska4
          já piju čaj...ležím...dívám na tv..a ty?? :)
          • klaruska44
            nic :D *1*
            • kajuska4
              ups sorry :D
  • veruskqua
    Ahojte.. to je strašný co se stalo :(( včera jsem celej večer probulila a polovina školy dneska přišla v černým *9*
    • 21.4.1993
      jsem z toho smutná *9* *9* a zítra jdu na pohřeb *9* to je hrozné co se děje *9*
      • klaruska44
        ach jo je mně to moc líto *9* *9* *9*
        • kajuska4
          přesně *13* *11*
  • klaruska44
    jak jsem šla dom :D tak jsem potkala partu kluků co jsme je už potkaly a oni:kde máš tu druhou? a já:jela domů a oni:kam? já:drnholec,ale miluje mikec jako každý a on:ajo ty tu bydlíš? já:jasné :D on: ttj já:ojky on:jak jmenuješ? já:klára a on:já roman,uvdíme se na vinobraní,budu u vchodu čekat zdar a já pp :D *15* *15*
    • kajuska4
      *15* *15* *15*
  • klaruska44
    hej ten piercing ti tam tak sluší v tom NOSÁNKU ! *4* *14*
    • kajuska4
      díkky... *3* *15*
      • klaruska44
        nz *2*
  • klaruska44
    ty nové fotky jak měla bílý kabát jí sluší *14* *14*
    • kajuska4
      moje slova ! škoda že tak málo ale aspoň něco *14*
      • klaruska44
        tj *14*
  • klaruska44
    čusíček jak je?
    • kajuska4
      zdarec moja a já fajn a ty? *2*
      • klaruska44
        jj taky a co děláš?
        • kajuska4
          fb,blog a jsem tu a ty? *2* *2*
          • klaruska44
            poslouchám a píšu :D dnes nikam nejdu,jen jsem s teu byla na tom náměstí a pak v bille a doma nikam nejdu a ty? *15* *15*
            • kajuska4
              *8* *9*
            • klaruska44
              ajo...tak ty ale já jsem dost vyspaná..ale tak možná budu doma *5* ale nwm jestli mně to dovolí..mamka řekla:hele zlato,něco ti řeknu,až udělám 3.ročník střední tak si můžeš dělat co chceš,ale jsi ještě tam tak né! Ehm :( *9*
            • kajuska4
              neke ?? že ne?? prosímtě je vinobraní tenhle víkend.Já se musím vyspat jinak bych nekalila...mama mně to možná dovolí,ale co potřebuji se vyspat,na tenhle víkend... *3*
            • klaruska44
              *15* *15* *15* ha háááááá..!!! my jsme kecaly :D lol celej den lol *3* a nwm ještě možná půjdu ...no uvidí se *3*
            • kajuska4
              jop ani já ne,chtěla jsem jít,ale Kikina nepíše tak asi je ještě u dochtora *6* áááá...v pátek si udělám spací volno a ty?Jsem s praxe unavená jak kráva..dnes jsme v kuchyni uklízely a umývaly nádobí omg hroyne.. *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit