Přejít na výpis diskuzí

Vanessa Hudgens

OSOBNOST 31.12.2006 
47202 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • klaruska44
    vzdáš se někdy Vashleynky?
    • kajuska4
      néé
      • kajuska4
        já se Vashleynky nevzdám a kdyby jo?Tak se zabiju v tom strašidelným sklepě tu v Drnholci!!
        • klaruska44
          jj a kde ho máte?? !! já bych skočila ze skály nebo ták.
          • kajuska4
            jak jsou hasiči tak v zadu akorát jsou tam pavouci a já mám fobii takže *10* *13*
            • klaruska44
              to musí bejt pěknéé *14*
            • kajuska4
              mám ! fůj ! a když dojedeš tak mám změněný pokoj:
              Vanessa je na té velké půlce a jsou kolem toho nadpisu Vanessa Hudgens plakáty a na druhé Ash a to stejné *5*
            • klaruska44
              jj tak to nevím :D pak ukážeš dojela bych v úterý :) ty máš vážně teda fobii?
  • klaruska44
    strýc mně koupil tohle !
    http://www.yauto.cz/mercedes-benz/prodam-meho-mazlika-75945.html je užasné a stejné jako na té fotce a už jsem zkoušela i na startovat *14*
    • kajuska4
      jé náhodou je nádherné!! *14* ty si koupila s té stránky??
      • klaruska44
        ee..strýc ho koupil na slovensku a dovezl mně ho s tetou :) *15* a všici čuměly a chtěly svézt říkám:nn až se naučím líppp *2*
        • kajuska4
          vážně je nádherně černý :) svezeš mně že jo? *3* se máš hned máš řidičák a hned i auto ach
          • klaruska44
            njn rodina chce ode mně klid,otravuji s tím dlouho :D a neboj budeš mít také !!
            • kajuska4
              jn *4*
  • klaruska44
    a co si dělala?
    • kajuska4
      ráno jsem vstala a byla na pc,přidala novinky a chatovala,pak dojel brácha vzal pc a šli jsme se koupat k babi tam jsme si daly zmrzlinový dort,buchtu,meloun.Pak Kika napsala že jde ven tak jsem jí napsala ať se staví kolem 4 a tak jsme šli k větnamsům(jediný mají od rána do 8večera koupit energy drink a brambůrky).Pak jsme šli k obchodu a tam byl malý kluk a s námi kecal a pak říkám nepůjdeme raději ke škole si sednout a Kika souhlasil a šli jsme a potkaly jsme Rosťu a Martina(Martin mně miluje a zas se na mně usmál :D) a pak něco řvaly na teho malého jsem chytla záchvaty otočila se a kluci také :D a šli jsme si sednout ke škole a říkám:Kdybych umřela tak napíšu na papír Vanesse I love you a tak a slyším od bejvalýho (Děni) lesbičko a já drž hubu říkám kdybych umřela né !! nasralo mně to ! a pak kluci chodily s námi ven :D a kecaly jsme po venku :) samé kravinky
      • klaruska44
        tak sis to užilas moje zlatá a krásná ségro !! *14* jak můžeš bejt lesbička když, miluješ svojí celebritu,ty kluky někdy nechápu,každý miluje svojí celebritu a hned je za lesbičku nebo gaye?? blbost *7* já vstala a říkám co budeme dělat mamka a taťka řekly:Nepojedeme na kole?A já:tak jo a brácha:nejdu jdu si zakopat na hřiště a mamka:ok ale vezmeš i mladšího bráchu ok? a on hm co se dá dělat a my jsme jeli do sedleca daly si tam pivko a pak jsme jeli do takového lesa a tam je to jezero a tam se vykoupaly(ONO JE ČISTÉ VÍŠ TO??) a byla sranda :) a pak se stavil Dominik a šli jsme na zmrzku na náměstí ale pak jsem dostala hlad a koupila jsem si giros :D kručelo mně zas *15* jsem i na tom slovensku zhubla ! *13*
        • kajuska4
          také sis to užilas jak vidím :) nevím že je čisté ale řeknu mamce *4* mňam giros u italu v mikulově jsem dlouho neměla *2* chutě mně nedělej lol *3* a co budeš dělat zejtra?
          • klaruska44
            rodiče prej nejdou do práce že si udělaly prázky do čt aby byly s námi spíše semnu tak pojedeme na loď :) na laguny :) ale bráchové říkaly že jedu také *15* a chci ti říct jak mám ten řidičák a už mám i auto *14* moment ukážu jaké :D ale až dopíšu tenhle článek tak pojedu já s tím autem jo ?? *15*
            • kajuska4
              oklol
  • klaruska44
    až teď se jdu kuknout na novinky Ash a Van ještě *14* *14*
    • klaruska44
      o Ash nejsou ale mají změněné photogallery ! :) a u Ness jsou ty soukromé nádherné fotky!! *14*
      • kajuska4
        krásně změněné a máš pravdu <3
        • klaruska44
          *14* *14* *4*
  • klaruska44
    ahoj
    • kajuska4
      ahojky jak jE?
      • klaruska44
        fajn a ty??
        • kajuska4
          dobré a co děláš?
          • klaruska44
            music a ty?
            • kajuska4
              blog
  • klaruska44
    idu dobrou :P
    • kajuska4
      pp :-) Jolie *14* *3*
  • kajuska4
    Nové paparazii!! *8* *8* *8* *8* *8* no já čumím!!VANESSA JE TAM ŮPLNĚ ROZTOMILOUčkááááááááááá *14* *14*
    • kajuska4
      http://justjaredjr.buzznet.com/2011/08/26/vanessa-hudgens-salon-stop-with-mom/
      • klaruska44
        ÁÁáááááá šílím!!!!!TEN STYLE A TY VLÁSKY NO BOŽE!!! *14*
        • kajuska4
          tak tak moje slova!!Řeknu ti ty fotky si stáhnu až vtanu do mobilu a přidám na blog!! *14*
          • klaruska44
            *14* *14*
  • kajuska4
    MATES chodí s nějakou holkou já tu bulím!! *8* *13*
    • klaruska44
      líto je mně ale vykašli se na něj!! *16*
      • kajuska4
        asi tak
  • 21.4.1993
    jdu spát, tak dobrou noc holky *14* *14*
    • kajuska4
      páá *14*
      • klaruska44
        jé dobrou noc
  • klaruska44
    psal mně správce kvůli té fotce :
    Ahoj, profilova fotka nejde zmenit z technickych duvodu. Na odstraneni chyby intenzivne pracujeme! Diky za trpelivost!
    • 21.4.1993
      *9* *9*
      • kajuska4
        *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit