Přejít na výpis diskuzí

Vanessa Hudgens

OSOBNOST 31.12.2006 
47202 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • klaruska44
    jsem si vše četla na tvém blogu :) a super newsky ♥
    • kajuska4
      jj vím hlavně ty scany ♥ a chtěla jsem jenom že mně dovezl taťka dvě bravíčka německé a je tam scanů o Vashely jak nasr**** a i plakát Ashley s té narozeninové party *14* *14* *3* *15* *15*
      • klaruska44
        jé však ten mám,jak jsem tu psala že si jdu pro něj to je ono,na hlavní je Amy ne?? *1* *1* já ho mám akorát nemohu si ho nalepit jsem furt na slovensku tak až dojedu dom *14* nalepíím k Vashley plakátům na zeď *5*
        • kajuska4
          ajo já myslela že máš předminulé *3*
          • klaruska44
            to nn ale dnes vyšlo nové ne každou st?
            • klaruska44
              jj
            • kajuska4
              j ideš si to koupit nn?
  • 21.4.1993
    co děláte? *2*
    • klaruska44
      nic a ty? *5*
      • kajuska4
        bloguji a čučím na tv a ty? *2*
        • 21.4.1993
          už jdu spát...tak dobrou noc *4*
          • klaruska44
            pá *1*
            • kajuska4
              ok dobru *14*
  • 21.4.1993
    Ptá se maminka Pepíčka: "Odkud máš to dámské kolo?"
    Pepíček: "Byl jsem s Evičkou na výletě. Na osamělé cestičce zavřela oči a řekla, vezmi si, co chceš... Tak jsem si vzal kolo!"
    • klaruska44
      :D :D
      • kajuska4
        chichi *15* *1*
  • 21.4.1993
    Paní učitelka jde s dětmi do ZOO. Ptá se mařenky: co je to támhle za chlupáče? Mařenka: to je medvídek. Správně... A Karlíčku: co je to támhle za šplhouna? Kájíček: To je opička. Správně... A Pepíčku.: Co to támhle visí za ptáčka? Pepíček: To je netopýr. Ale nevisí za ptáčka ale za nožičky....
    • klaruska44
      xDxD
      • kajuska4
        hehe mám už dost *15*
  • 21.4.1993
    Pani ucitelka se pta ve tride deti: "Tak deti jak by jste vymalovaly tridu?" Anicka se prihlasi a rika: "Na stenu bych dala ruzovou a na strop zlutou." Pani ucitelka se zepta jestli ma nekdo jeste nejaky napad. Pepicek se prihlasi a povida: "Na stenu bych namrdal hnedou a na strop bych namrdal cernou." Pani ucitelka se rozlobi a pozve si pepicka i tatinka do reditelny." Tak nam pepicku zopakuj co jsi nam rakl ve tride." - "Na stenu bych namrdal hnedou a na strop bych namrdal cernou!" Tatinek se zamysli a povida: "Ty curaku, vzdyt by to bylo moc tmavy!"
    • klaruska44
      pání zajimavé ale i sprosté *15*
      • 21.4.1993
        *15* *15* *15* *15* *15* *15*
        • kajuska4
          *15* *3*
  • 21.4.1993
    Paní učitelka poučuje děti:
    Děti, nelíbejte nikdy zvířátka, můžete od nich chytit nějakou ošklivou chorobu, znáte určitě nějaké takové případy.
    Přihlásí se Pepíček: "Prosím, já znám takový případ. Naše teta líbala našeho pejska."
    "A jaké to mělo následky Pepíčku?" ptá se paní učitelka.
    "Pes chcípl!" *15* *15* *15* *15*
    • klaruska44
      *15* hehe *15*
      • kajuska4
        jj *15* *15*
  • 21.4.1993
    Pepíčku, proč jsi včera nebyl ve škole?
    Vy jste říkala že kdo nebude mít domácí ukol tak at se tady ani neukazuje.



    Říká maminka: "Pepíčku, co děláš?" Pepíček odpoví: "Ale jen zatloukám hřebík." "Tak ať se nebouchneš do prstu." "Šílíš?!! Nejsem blbej, drží mi ho Alenka."
    • klaruska44
      to je cool *15*
      • kajuska4
        *1* *1* jj
  • klaruska44
    proč se neukazují fotky i na profilu?Jenom na dizkusi *13*
    • 21.4.1993
      taky se mi to ukazuje jen tady *9*
      • kajuska4
        Taky mně to tak dělá,měli by to upravit *13*
        • 21.4.1993
          no to by měli *4*
          • kajuska4
            jj ať si pohnou!! *7*
        • klaruska44
          určitě zas za měsíc uvidíte jak i minule! *9*
  • 21.4.1993
    tak si ty vtipy užijte *15* *15* já z nich nemůžu *15* *15* *15* *15*
    • klaruska44
      hehe *15*
      • kajuska4
        nemohu holky *1*
  • 21.4.1993
    Jeden chlapek se vydal na vylet do dzungle. Jednoho rana se probudil s takovym tim divnym pocitem a kouka, kolem nej v kruhu stoji desitky zmalovanych domorodcu s luky v rukou. Pronesl hlasite: „Tak, a jsem v prdeli.“ Najednou se z nebes ozval hloboky hlas: „Ale ne, nejsi! Vidis toho velkeho s tim cervenym malovanim v obliceji? Dojdi k nemu a smele mu vraz nuz do bricha a on zemre.“ Chlapek nevahal a hbite priskocil k cervene zmalovanemu domorodci a prudkym pohybem utopil svuj nuz v jeho brise. „A co ted, Boze?“ „No, tohle byl jejich nacelnik. TED jsi v prdeli!“ *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • klaruska44
      *15* *15* *15* *15* *15* *15*
      • kajuska4
        lol *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit