Přejít na výpis diskuzí

Vašek Jelínek

OSOBNOST 19.2.2007 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NÁVRH

    Ahoj Vašku!Slišela sem že přemejšlíte o tom jestli se nevrátit spátky(jako Lunetic)Bylo by to bezva!I kdyš už nehrajete poslouchám vaše písničky sou super!Je fakt škoda že nehrajete!
  • e-t

    vašek

    ahoj vašiku jsi ten nejúžasnější človíček na světě *3* *3*
  • vasek

    ja milujem vaska milujem milujem milujem milujem a este raz milujem *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Muj nazor

    Hele proc se teda na vaska koukate kdyz ho pak pomlouvate...mne pride dobrej...fakt akorat me stve ze se kluci rozpadli...driv byli tak znami...chtela bych aby se zas dali dohromady nebo aspon jeden z nich zpival nejak vic!!!!a vasek je v pohode tak ho tady laskave nepolouvejte!!!!!
    *15*
  • Rande

    chtela bych se s tebou sejit slo by to *7*
    • Re: Rande

      No Vašek se v tomhle bohužel nepohybuje...:D Na tyhle servry absolutně sere...:D:D
    • Re: Rande

      si nějaká divná to píšeš všude
      • Re: Re: Rande

        *13* tak to tezko kocicko.. *10* *13*
        • Re: Re: Re: Rande

          si trapka
          • Re: Re: Re: Re: Rande

            Až po Tobě, děvko!!! *16* *5* *15*
  • :-)

    Ahoj Vašíku,seš mooooc,moc,moc krásnej a vaš písničky pořád žer-jsou to prostě hity a vzpomínky na dětství.Byla ste skvělá skupina,děkuju za ni! *14* *3*
  • venca

    Vašek bezva kluk, zpěvák a všechno možné
    I LOVE YOU, *14* *14*
  • vzkaz Vaskovi

    iAhojky Vaso,mrzi me hodne,ze jste se rozpadli, ty mi prijdes nejuprimnejsi z nich, ja jsem sice na vozicku ale umim j uzivat poradne zivota, zustan tim kym
    jsi, kdybys mi chtel nekdy napsat tak na
    muj email......... varnel@centrum.cz


    S Pozdravem Nela
  • musíme

    Holky (možná i kluci) všichni jsme se do tohoto fanklubu přidali proto že milujeme lunetici ( a hlavně vaška *14* ) musíme něco udělat aby se nám kluci vrátili byli suprácký . Na internetu je nějaká petice kde je okolo 600 hlasů...nevíte někdo kolik je poteba hlasů aby to mělo nějakou cenu? prostě to musíme dokázat aby se nám vrátili musíme to dokázat já osobně bez nich nemohu žít
    • Re: musíme

      a kde na internetu chci se tam taky napsat *3* *4*
  • pro Vaska

    Vasku si nejlepsi.Dej te se dohromady zpatky tak jak ste byly predtim.Prosim musite se dat dohromady a zpívat zase spolu tak jak predtim *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit