Přejít na výpis diskuzí

Vašo Patejdl

OSOBNOST 31.12.2006 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hurvinkovamorticie9

    Pané Vašo Patejdl Odpočivajtě pokoji😇😂♥♥♥♥+++++++++Vďaká za Pekné super Pesníčky

  • druhořadý slovenský zpěvák.

  • nika1979
    *14* *14* *14*
  • Všetko najlepšie
  • Luky1987
    Patejdla ako speváka nemusím, nič moc
  • Dobrý den,narozena jsem též V KVarech a chodila jsem do školy s Michaelou Patejdlovou.Prosím o odpověď ,zda jste měl sestru ročník 1959 nebo 1960? je to pro mne moc důležité. Děkuji.
  • Zpívá uplně fantasticky a hlavně od srdíčka
    Slováci, máte být na koho pyšní!!!!!!
  • je dobrej svoji hudbou si dokáže získt všechny věkový generace - člověk ho poslouchá ať je mu 13 nebo 60
    je fakt bezva
  • Vašo Patejdl

    Milý Vašo
    Jak koukám jsi rozenej Varák jako já.
    Ty jsi 54.ročník a já 52.ročník.
    Čau!Měj se!
  • pusiinka5

    ...

    super zpěvák,viděla sem ho naživo na Fontáně pre Zuzanu live,,mno super *1* ,jináč včecko nej *1* *3*
  • sindrom

    n

    Všechno nejlepší k narozenínám
  • Vašo Patejdl

    Milý Vašo
    Příjmi ode mne gratulaci k tvým
    dnešní narozeninám.Přeji hodně
    štěstí,zdraví a hodně zdaru
    k tvoji profesi. *4*
  • Re: dvaja

    třeba Vašíka uvidíš,oni ti slovenští zpěváci vystupují poměrně často po České republice *3*
  • Re: Re: dvaja

    Pro mě jsi prostě nejlepší člověk a skladatel,zpěvák na světě *14*
  • Re: Re: dvaja

    Pro mě jsi prostě nejlepší člověk a skladatel,zpěvák na světě
  • Re: dvaja

    *14*
  • každý deň

    budú vraj vianoce *3*
  • Vašo

    Ahoj,myslim,ze je fajn,ze se chlapi vcetne Vaša drzi Elanu.I kdyz Jozo Raz,tvrdi,ze vystupuje uz jen pro penize,ja tomu neverim.Na te muzice by to bylo videt a celkove je to vse fakt uzesny a po tech 30 letech. *3* .Verni fanousci nikdy neodchazi..
  • prosba o radu,jak sehnat zvuky na YAMAHU DX 21

    přátelé Vašo je super a to nejen jako člověk, ale i jako muzikant.Poslouchám ho od puberty a každá jeho píseň je skvostem.Vím že kdysi používal synťák Yamahu DX 21.Teď se mmi nějak tento nástroj dostal do rukou.Problém je ten,že už na něj nemůžu sehnat kvalitní zvuky.Poradíte?
  • drako

    Drako

    ahojky si muj nejoblíbenější skladatel asi to mám po taťkovi byl sem na tebe i na trnkobraní ve Vizovicíchmám plno cédéček od Elánů až taťkovi řeknu že ti píšu tak si snad pořídí internetno nevím jestli by byl hip hop lepší než slovenská kapela Elán tak ahoj a slož něco nového díky! z pozdravem Drako

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit