Přejít na výpis diskuzí

Věra Čáslavská

OSOBNOST 29.10.2010 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro fanoušky Věrky - konečně o ní vyšla i kniha: http://www.bux.cz/knihy/124355-vera-caslavska-zivot-na-olympu.html
  • Paní Věro, také mi v dnešní době chybí více vlastenectví.Ve škole jsem učila státní symboly, jak je třeba je ctít, ale co dnešní mládež vidí? Na státní vlajce si fanoušci píší jména, názvy měst, jakto, že to není trestné, když státní symboly se nesmí upravovat?
    Blahopřeji k narozeninám.
  • Milá paní Čáslavská,chtěla bych Vám poblahopřát k Vašim narozeninám,sice to číslo moc vesele nevypadá/jsem Vaše vrstevnice/,ale jaké si to uděláme,takové to budeme mít a Vy jste velká bojovnice,což jste dokázala celým Vaším úspěšným životem.Přeju Vám to,co všichni hledáme -štěstí,to,co všichni potřebujeme -zdraví a to,čeho není nikdy dost -lásku,kterou jste si sice získala svými úspěchy u milionů lidí po celém světě,ale v osobním životě se Vám leckdy schovala.Do dalších let vše nej nej....od Vaší celoživotní obdivovatelky Jitky. *4*
  • Ahoj Věrko, známe se osobně, když jsem bydlel u Tvého bratra Venci ve Všenorech a pod ním ten konfident, který dal echo estébákům a ti vyrazili v noci náklaďákem jej srazit se silnice. Získal jsem tuto zprávu od jistého bývalého estébáka a detaily si nemohl vymyslet. (Ten konfident si svou účastí na smrtí Venci velice pomohl! Ale nelze nevzpomenout na tu oslavu u Tebe, kdy jsem tomu konfidentovi překazil jen pár let předtím jeho pokus dostat Vencu do kriminálu za jeho udání.) Poslední fotku mého přítele Venci jsem udělal 22.4.79 na balkóně jeho vily.
  • spolužáci

    Věro, jestli si pamatuješ na spolužáky ze základky v Karíně ozvi se
  • blahopřání

    Věrko,k dnešním narozeninám vše nej,nej.ozvi se prosím,hana roze,strahov/val.mez./
  • narozeniny

    Milá paní Věrko
    Jste neskutečně užasná žena i jak
    Jste se zachovala v roce 1968.
    A že Máte dnes narozeniny tak
    Vám přeji všechno nejlepší,hodně
    štěstí,zdrav

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit