Přejít na výpis diskuzí

Věra Řeháčková

OSOBNOST 31.12.2006 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvělá spisovatelka

    Pujčila jsem si od ní knížku z knihovny-S klárkou za dobrodružstvím, opravdu skvělá knížka..
  • krásný

    Píše nádherný knížky :)))
  • Nej:

    Já čtu nejradši jídelní lístky.
  • já mám nejradši...

    já od týhle spisovatelky knížky:říkal jsi mi Pampeliško,šeptám sny do konské hřívy,serii se zlatkou,s věrkou a dvojčata Jana a Dana
  • Nej

    Nej je Nik a Nika a Lucka!
  • vášnivá čtenářka

    Hrohně ráda od ní čtu knihy myslím si je mám přečtené a najednou najdu zase nové, které mě potěší a během dne je přečtu. Fakt hrozně dobrá spisovatelka *4*
    • Re: vášnivá čtenářka

      super,miluju její knihy
  • Nej!

    Tohle je úplně nejnejnejnejnejnejnejnejnejnej spisovatelka v česku. Moc a moc ráda čtu její knížky!!!! *4*
    Věra Řeháčková je anděl *4*
  • Nej nej

    Je to nejlepší spisovatelka.Líbí se mi, jak píše a jaké knihy a o jakých tématech píše.Od ní mám už doma spoustu knih asi 29.
    Nejlepší knížky jsou všech 5 dílů Jany a Dany.
    • Re: Nej nej

      Ahojky,
      prosím všechny lidičky co mají všechny díly série "Jana a Dana" aby mi napsaly.Mám doma pouze 3 a marně scháním zbytek.Všude jsou vyprodané a nemají j ani na skladu vydavatele:(
      Email:198497@seznam.c z
      Předem moc dík,Lucie. *3*
    • Re: Nej nej

      Ty jsi Maruška Nováková? Na naší škole je učitelka,co se tak jmenuje *4*
  • SUPER

    ahoj nejradši mám příběhy o zlatce, a jiné
  • lucka na putovnim tabore

    cetla jsem jiz vsechny knihy o Lucce. jsou moc pekne,zajimave,napinave a maji velice krasny slovnik.....TESIM SE az vydate nove,tesim se na vsechny ale nejvic na knizky o Lucce a jejim brachovi Dominikovi.je to nerozlucna dvojka a oba navstevuji staje s konmi se kterymi prozivaji neobycejne dobrodruzstvi.ti co vas nectou nevi o co prichazi. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: lucka na putovnim tabore

      Ale ona má bratra Lukáše.
      • Re: Re: lucka na putovnim tabore

        ano
        • Re: Re: Re: lucka na putovnim tabore

          No,a moc ji v lásce nemá *1*
    • Re: lucka na putovnim tabore

      Dominik??Já myslela že Lukáš *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit