Přejít na výpis diskuzí

Věra Řeháčková

OSOBNOST 31.12.2006 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: lucka na putovnim tabore

    No,a moc ji v lásce nemá *1*
  • Nej!

    Tohle je úplně nejnejnejnejnejnejnejnejnejnej spisovatelka v česku. Moc a moc ráda čtu její knížky!!!! *4*
    Věra Řeháčková je anděl *4*
  • Re: Re: lucka na putovnim tabore

    ano
  • Re: věnování

    To máš pravdu.
  • Re: lucka na putovnim tabore

    Ale ona má bratra Lukáše.
  • Nej nej

    Je to nejlepší spisovatelka.Líbí se mi, jak píše a jaké knihy a o jakých tématech píše.Od ní mám už doma spoustu knih asi 29.
    Nejlepší knížky jsou všech 5 dílů Jany a Dany.
  • Re: lucka na putovnim tabore

    Dominik??Já myslela že Lukáš *1*
  • SUPER

    ahoj nejradši mám příběhy o zlatce, a jiné
  • lucka na putovnim tabore

    cetla jsem jiz vsechny knihy o Lucce. jsou moc pekne,zajimave,napinave a maji velice krasny slovnik.....TESIM SE az vydate nove,tesim se na vsechny ale nejvic na knizky o Lucce a jejim brachovi Dominikovi.je to nerozlucna dvojka a oba navstevuji staje s konmi se kterymi prozivaji neobycejne dobrodruzstvi.ti co vas nectou nevi o co prichazi. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • lucka na putovnim tabore

    cetla jsem jiz vsechny knihy o Lucce. jsou moc pekne,zajimave,napinave a maji velice krasny slovnik.....TESIM SE az vydate nove,tesim se na vsechny ale nejvic na knizky o Lucce a jejim brachovi Dominikovi.je to nerozlucna dvojka a oba navstevuji staje s konmi se kterymi prozivaji neobycejne dobrodruzstvi.ti co vas nectou nevi o co prichazi. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Lucka mezi partou ostrilencu

    libi se mi vsechny vase knizky a nejvic divci romany,cetla jsem vsechny ktere jsou v nasi knihovne ale bohuzel je jich tam malo *9* *9*,moc me mrzi ze tam nejsou,jste totiz moje nejoblibenejsi spisovatelka *1* *1* *4* *5* *14* *14* *14* *14*.asi od tama co nevidet prestoupim do jine knihovny.Kdy nechate vytisknout dalsi knihy a o cem budou? Doufam ze mi odpovite.Vase VERNA ctenarka *1* *1* *3* *5* *14* *7* *4* *4*
  • wawjbj
  • super

    píše super knihy mam už:2pubertačku na krku , kdo pochopí mariku , bezhlavě do maléru , on na me asi bere , tz si ale strašpitel mary , mary ty si mazana a ch ci další prostě mě to baví petra 13 let *4* *5* *4* *1* *1* *3* *9* *5* *7* *4* *10* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *19 *16* *8* *8* *15* *8* *9* *9* *9* *9*
  • super

    píše super knihy mam už:2pubertačku na krku , kdo pochopí mariku , bezhlavě do maléru , on na me asi bere , tz si ale strašpitel mary , mary ty si mazana a ch ci další prostě mě to baví petra 13 let *4*
  • super

    píše super knihy mam už:2pubertačku na krku , kdo pochopí mariku , bezhlavě do maléru , on na me asi bere , tz si ale strašpitel mary , mary ty si mazana a ch ci další prostě mě to baví petra 13 let
  • věnování

    Ste moc hodná spisovatelka píšete moc hezké knížky.A máte moc zajímavé příběhy. Jste moc hodná a milá. *4* *15*
  • prosím o kontakt

    prosím o kontakt (email) na paní Řeháčkovovu, (mám námět na knihu)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit