Přejít na výpis diskuzí

Věra Wajsarová

OSOBNOST 30.10.2007 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cizí tvář na polštáři

    Dobrý den, již delší dobu se snažím sehnat píseň Cizí tvář na polštáři od Věry Wajsarové, v jakékoliv podobě: MP3, vynil, CD. Ale marně. Je tu někdo,kdo by pomohl, či poradil. Děkuji
    • Re: Cizí tvář na polštáři

      Mám na mgf pásce natočené z rádia. Bohužel není to v hi-fi kvalitě, pokud by nevadilo.
      • Re: Re: Cizí tvář na polštáři

        jdu s krizkem po funusu, ale nema to jeste nekdo na MP3 ? *7*
  • dotaz

    Jsem velmi rad, ze jsem na webovkach o pani Wajsarove vubec ziskal nejake informace. Mam desku Delfinii za jednu z nejoblibenejsich, a kamaradi mi sdelili, ze snad koncem minuleho roku byla v televizi inzerce na nove album, je na tom neco pravdy? A je nejaka sance zjistit nejake zive vystoupeni? Dekuji za informace! Zdravi Vlada
    • Re: dotaz

      Dobrý den,
      ano je to pravda, CD se jmenuje Měsíc sebevrahů a můžete si ho objednat na adrese office3@studiofontana.com za cenu 170,-
      na adrese www.studiofontana.com zjistíte plánované koncerty a vystoupení
  • Věra Wajsarová

    http://img.osobnosti.cz/smiles/14.g if
    neVěra Wajsarová patřila v osmdesátých letech mezi nejvýznamnější interpretky písniček, kterým se také někdy říká šanson. Po absolvování pražské konzervatoře působila krátký čas v Krušnohorském divadle v Teplicích a v pražském divadle ABC. Poté začala její několikaletá spolupráce s Petrem Novákem a skupinou George and Beethovens. V roce 1982 zakládá se svým manželem a kytaristou Jiřím Koptíkem skupinu Minimum a vydává se na samostatnou dráhu. Ve svých písničkách klade velký důraz na text a obsahovou složku, velkou část jejího repertoáru tvoří zhudebněné básně. Toto období je zachyceno na albu "Země Delfinie". Na začátku devadesátých let přestává vystupovat a vrací se na scénu až v poslední době. Oldřich Wajsar začínal jako baskytarista v různých rockových skupinách. V roce 1974 přichází do skupiny Petra Nováka, kterou později také několik let vede. Zde se seznamuje se svou budoucí ženou Věrou, se kterou v roce 1982 zakládá skupinu Minimum. Je autorem hudby ke většině písniček Věry Wajsarové. Hrál i v jiných hudebních skupinách, např. Abraam, Abraxas, Combo FH, W-club aj. V devadesátých letech začíná pracovat jako zvukový mistr v nahrávacíchhttp://img.osobnosti.c z/smiles/11.gif
    dance *13*
    • Re: Věra Wajsarová

      Informace jsou správné kromě toho, že moje maminka nebyla ve vztahu manželském k Jirkovi Koptíkovi, nýbrž k Oldřichu Wajsarovi, mému otci.
    • Věra Wajsarová

      Díky za Delfínii a zato že jsem zjistil že jste navždy nezmizeli a že jsem Vás na koncertě v Turnově znovu objevil. Koncert to byl fajn a ještě dlouho poté jsem z něj čerpal energii.....hm...takový běžný neorigo psaní co ... *7*
      • Re: Věra Wajsarová

        ....jsem se po roce podíval a zjistil jsem ,že jsem se o rok sekl...ale ono je to vlastně fuk...Věra tu stejně není ,tak co *9* 30.5.2008 Turnov
        • Karle, i z pismenek se da poznat, ze jsi to ty. A taky jsi to byl ty, kdo mi o vere w rekl. A ja jsem hledal a hledal a nasel a nakonec i videl a slysel v Turnove na Songfestu 2010. Dekuju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit