Přejít na výpis diskuzí

Veronika Borovková

OSOBNOST 31.12.2006 1:59
  6 příspěvků

Jméno a příjmení: Veronika Borovková Přezdívky: Supice Líza, Borůfka, Brouček Datum narození: 08. duben 1972 Rodinný stav: rozvedená se závazky V souboru od: roku 1996 Nástroj: harmóně Vybavení: nevím přesně co máš na mysli, ale v okolí nejsou námitky Kapely, kde jsem hrál / hraju / budu hrát:bambini di praga, česká disharmonie, tři sestry, iggy pop Oblíbené kapely: E!E, MZH, Traband, Gaia mesiah Hudební vzor: Milan Hurtík Oblíbený klub / festival: Buchlovický zámecký park, Keltská noc Vzdělání / civilní povolání: nic Oblíbené ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • supice je skvělá holka!
 • Verčo jsi super a závidím Ti ty chlapy v kapele!At´ se vám daří!
  *4* *4* *4*
 • Prostě supice :-)

  Někdy mi připadá, že na koncertech je hlavní hvězda supice. Třeba jako v Liberci v roce 2008 nebo 9, už nevim přesně. Byl tam rachot, ale jak začala zpívat supice DeDeRon a Vencu, tak se zdálo, že kulturák nevydrží to skandování fanoušků. :-)
 • lena458

  Ahoj Supice!Jmenuji se Lenka Švehlová a moc ráda pouslouchám vaša písničky byla sem na koncertě v Buchlovicích protože bydlí kousek od tama *1*!No a doufám že příští rok tam budetea mooooooooooc se na vás těším!Tak se mějte pěkně (a pozdravuj o děmě ostatní)Tak ahoj Lenka.
 • Si kráva

  To je životopis jako noha!!! *1*
 • ale supí to dobře!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit