Přejít na výpis diskuzí

Veronika Kubařová

OSOBNOST 25.2.2008 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Osobnosti

    Mám takovej mení dotaz. Chodí sem někdy se podívat nějaké osobnosti?? Mám na mysli nějaké ty herce?
    • Re: Osobnosti

      Chodí, ale jen ty, co si nemyslí, že jsou Bůh ví co....
      • Re: Re: Osobnosti

        Já nevim....mě ty český mladý zas moc navrněný nepřipadají *3*
        • Re: Re: Re: Osobnosti

          Tak to si jen myslíš... *9*
          • Re: Re: Re: Re: Osobnosti

            A kdo je podle tebe na frňenej???:D
            • Re: Re: Re: Re: Re: Osobnosti

              Heled ty mistre sveta amoleta, nevim kolik mladych hercu znas, ale ja znam Vercu dobre a dlouho. Je skvela, presto ze je tak mladinka, tak je uzasna herecka /nedavno ziskala vyznamne herecke oceneni pro mlade herce/ a opravdu s cistym svedomim muzu rict, ze je to vyborna zenska. Ze sveho neuspechu se neposrala, nikdy se nechlubila, naopak jako pritelkyne ji kolikrat musim vybizet, aby se zminila o praci. Tak drz klapacku blbecku!!!! *16* *5* *13*
  • Obrazek

    http://andune88.deviantart.com/art/ The-princess-118758295
  • Je úžasná a má dobrý hlas. Viděljsem ji ve filmu Rafťáci a v pohádce nejkrásnější hádanka, strašně půvabná princezna to byla
  • Jsi moje nejoblíbenější herečka si hezká a moc dobře hraješ moc se mi líbí film Můj vysvlečenej deník ve kterym hraješ hlavní roli. Jseš dobrá!!! *15* *14* *4* *1* *15* *15*
  • Jedna z mých absolutně nejoblíbenějších hereček! :)
  • Úžasná herečka,jak už v Nejkrásnější hádance,Rafťácích nebo v Ženách v pokušení,což je asi nejlepší role.Vždycky sem takhle chtěla vypadat,jsi krásná. *4*
  • všechno nejlepší, je to skvělá herečka *1*
  • Ahoj, zdravím všechny:) Moc děkuji za vaše názory, jak ty špatné tak i ty dobré. Každý má svůj názor:)Zdravím:)Verča:*
  • Luky1987
    Fakt krásna a sexy sympatáčka je Veronika Kubařová, miluju jí *14* *14* *14* *14*
  • terkaverka

    hihohohihihihihihihih

    jo je hezka ale nehraje v moc filmech *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit