Přejít na výpis diskuzí

Veronika Arichteva

OSOBNOST 23.10.2007 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pohodář?

    no Verčo ani krapet ti nezavidim... ja si teda o tobe myslim ze si holka v poho a ze vubec nejsi namyslela ani na to teda nevipadas a ANNO si teda rozhodne nezkazila bylo to fajn... hele tak ty hlody skus nak skousnout a drz se jestli ces napis na maila (mam v profilu *3* )¨zatim zdarec a drz se
  • Re: Zavidite ji co?

    souhlasim s tebou *3*
  • Re: Skutečnost

    ANO!!! taky si myslim ze ve skutecnosti je fajn holka a nepripada mi vubec namyslena a ty picky a sracky co tu pisou ty diliny *3*
  • Re: ŠPATNÝ DATUM NAROZENÍ

    24??? snad 22 ne ?? bo ja newim je v tom bordel .. az to bude na 100% jisty tak to napiste *1*
  • dasha86

    věk

    vsichni tady resite jeji vek, tak se podivejte na profil Michaeli Horke, ta je taky rocnik 86 a TA vypada na 30 ne jak Verca, no jo, kdyz vas nekdo dobre nalici, oblece tak vypadate vsichni na vic
  • Re: ten rok narození je jako co?! :-D

    Souhlas *3* Vypadá na 35 *3*
  • ten rok narození je jako co?! :-D

    je rozhodně ročník 1986...
    Na 28 snad nevypadá.. :-D *13*
  • ŠPATNÝ DATUM NAROZENÍ

    Nevim, která dylina zakládala tento profil, ale měla si nejdřív zjistit pravdivý události, ačkoliv Veronice není 28 let ale 24 let pač má narozeniny 20.05.1986....jste fakt dyliny *10* *7* *7* *7*
  • Verča

    Ahojky, jak se máš?? V ordinaci ti to skvěle jde:0))taky hraju, ale v divadle:0))Nechceš se někde sejít a poradit jak se dostat dál? Ráda bych o herectví ve filmu nebo v seriálu chtěla vědět víc..! *3* Když se Ti nebude chtít psát na fórum, tak napiš na mail a pokecáme:0)Ráda Tě poznám a z těch řečí co Ti tam píšou si nic nedělej..ona hrát není žádná sranda, já to znám!!Vždyť hraju taky. Sice v ochotnickým, ale hraju a mooooc mě to baví:0))tak paaa a ozvi se brzy. Blanča *3*
  • data, ta data!

    Ještě tak k tomu málu, co tu je, uvádět správna data. Veronika Nová je ročník 86!
  • Slečna Nová

    Slečna Veronika Nová je poměrně pěkná kočka a na svůj věk rozhodně nevypadá. Jestli má však v hlavě to, co jsem se tady dočetl tak je to bohužel VELICE SMUTNÉ A K ZAMYŠLENÍ *5*
  • Re: Re: Re: Re: Skutečnost

    Já si myslim že není co závidět, ale přečti si pár reakcí co tu jsou, závistivců se ozvalo několik *3*
  • Ahojky:)

    Ahojky, víš že vůbec nevypadáš na svůj věk?Tipla bych ti tak 20.Tak se drž...:) *4*
  • Re: Re: Re: Skutečnost

    Téhle můře není bohužel co závidět... *13* *5* Naštěstí nemám v povaze závistivost *3* Spíš jí lituju, jak se shazuje před celým národem. *4* *14*
  • Re: Re: Skutečnost

    Já jí jako herečku ve svém příspěvku nehodnotila.*13* Překvapily mě ty nepřátelský a hulvátský reakce. A hlavně závistivý.
  • ivo

    ahoj veru
  • Re: Skutečnost

    Hele brouku, žádnej herec není tak dobrej, aby se do jeho role nepromítlo aspoň trochu z jeho osobnosti. *13* Když i nejlepší světoví herci prohlašujou (mezi který se Verunka mimochodem nikdy nedostane *1*), že do každý role promítaj kus sebe, tak na tom pravdy asi něco bude. *3*
    Verunka není žádná herečka, NEHRAJE, má civilní projev, to u mě není herectví. *13* *13* *13* *13* *13* *5*
  • Nová

    Je děsně afektovaná.
  • Skutečnost

    Je vidět, že Vám všem uniká skutečnost že seriál, popř. moderování je jen role a ve skutečném životě je Veronika úplně jiná. Ach jo.
  • Zavidite ji co?

    Nevim o co vam vsem jde? Zavidite Veronice ze se stava diky serialu slavnou nebo je urcite alespon v povedomi ceske verejnosti? asi jo ubozaci!
    Pro me je to herecka ktera neni okoukana. Proto ji fandim. Jen tak dal Verco a pomluv od hlupaku si nevsimej
    *Martin*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit