Přejít na výpis diskuzí

Veronika Spurná

OSOBNOST 26.12.2011 
69 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • moc miluju vaše písničky ale je fakt škoda že jsi odešla *9* *13* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • Ahoj Verčo moc mě mrzí že jsi odešla z 5Angels protože hlavně kvůli tobě jsem se na vás koukala a bez tebe to bude nic moc ale je to jen tvoje rozhodnutí a možná to tak pro tebe bude lepší jinak se mi moc líbí tvoje videa na youtube tak když jsi přestal azpívat ve 5Angels tak alespon zpívej sama a hlavně toč na youtube protože tě mam vážně moc ráda seš hezká krásně zpíváš a navíc se umíš strašně hezky oblíkat

    pokud jsi to přečetla tak ti děkuji a omluvám se za chyby AHOJ a nepřestávej s ničím protože jsi ůžasná
  • Verčo, jsi moje zároveň s Terkou moje nejoblíbenější členka 5angels.
    ...nahrej prosím zase něco na You Tube.¨
    S pozdravem Jirka:)
  • ahoj mam te rada jsi moje nejoblibenejsi clenka 5angels.Naty je taky fajn ale wendy mi pripadala lepsi mozna e milim protoze ji jeste moc neznam casem uvidime ahoj Pavlina120 *2* *2* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *2* *2* *1* *1* *1* *1* *5* *5* *14* *14*
  • 5angels jsou slavné a co vy nuly?
  • Verčá S...:)jsi fake!ale jinak děkuji za skoro všechny hezké komentáře
    • Ty taky :)
  • Sem náhodou ráda že sem ve 5 angels
  • 5angels jste dobré i bez Miši Verču mam rada *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Ahoj Verůů jaký posloucháš písničky ??? *3* *4* *14*
    A slyšela jsem že 30 května 2015 vystupujete v Sokolově. *4* *14* *3*
    Možná tam přijedu ale nebydlím v Sokolově ale v Kraslicích ale si tam za chvíli (v Kraslicích)
    Ahoj odepiš moc tě PROSÍM
  • cau dekuju ze mam tu krasne komentare fanousci ja a pet angells budem mit za mesic

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit