Přejít na výpis diskuzí

Véronique Genest

OSOBNOST 10.2.2007 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nej herečka

    Véronique je jedna z nejlepších francouzských hereček, co znám.
    • Re: Nej herečka

      TAK PROČ HRAJE V LACINÉ KRIMINÁLCE HMM *1* *5*
  • Je to nejúžasnější herečka a ženská co může být!!:-)

    Seriál sleduji pořád a moc se mi líbí.Véronique je moc milá a moc se mi líbí její vztah ke vsem lidem co má ráda.Takového člověka bych kolem sebe taky chtla mít. *3*
  • pour Veroniqe Ganest

    Je to moje nejoblíbenější herečka vždy když dává Julie Lscaut kde hraje hlavní roli tak si přivstanu abych jí viděla od začátku. *14* *14* *4* *15*
  • fajnovka

    Je to ten nejlepší seriál co znám...strašně ráda se na něj dívám... *4* *4* *4*
  • veroniqé

    Jeto ten nejjjjjj seriál co znám vse co nemuzu videt nahrávám ale koukám furt dokola a všude v pokoji mám její fotky je super *3* *3* *5* *4* *3* *14* *1* *1*
    • cumacek72

      Re: veroniqé

      jj ja taky *1* *14* *14*
  • Jullie

    jjj, mám ji ráda, je úžasná ke svým blízkým hlavně v komisařství, chtěla bych mít taky takové vlídné lidi kolem sebe!!
    To se, ale musím přestěhovat do Francie! *3*
  • Tleskám

    Teda tleskám tomu, kdo splašil takovejhle životopis... *4*
    • Re: Tleskám

      Díky, ale ten jsem tak nějak sepsala sama po přečtení hromady článků *3*
  • Re:

    Mě by jenom zajímalo, jak prostě může soudit, ž je to kráva jen podle toho, že ji vidí na obrázku či ve filmu? Vždyť se člověk nedá soudit podle role, kterou ztvárňuje apod. Navíc zůstala věrná výhradně francouzské kinematografii a to se cení.
    • Re: Re:

      Moje řeč. Navíc podle článků, které jsem o ní četla, mi přijde jako zajímavá a sympatická osobnost.
  • Véronique Genest

    Véronique je skvělá herečka. Zatím jsem ji viděl pouze v seriálu Julie Lescaut a hned mě zaujala tím, jak vychovává své dcery, jakou jim je matkou. Je prostě úžasná. *4*
    • Re: Véronique Genest

      jeto pěknéj serial julie Lescautova mam všechny dili na hryni a poštim si to furt dokola je sinpaticka herečka a je pěkna *14*
      • Re: Re: Véronique Genest

        škoda že je to francouská herečka a neumí česky ráda bych si sní popovídala ale francousky bohužel neumim
  • VÉRONIQUE

    Chci ještě dodat že budu ráda, když mi autor životopisu odpoví, jak to vlastně je má za muže lékaře nebo řežiséra?
    • Re: VÉRONIQUE

      V tomhle směru nejde o chybu. Meyer Bokobza opravdu původně pracoval jako lékař a teď je režisérem. Ale díky za poznámku, je vidět, že čteš fakt pozorně *3*
      • Re: Re: VÉRONIQUE

        Ještě výstižnější by bylo napsat producentem *3* A taky si zahrál pár drobných rolí, u nás jsme ho mohli vidět třeba jako patologa v jednom díle komisaře Moulina *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit