Přejít na výpis diskuzí

Vica Kerekes

OSOBNOST 1.9.2011 
114 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jinak vico kerekes sitam.to to neni ritmus ani flam to je fakt toje dobri chlap az se zaregistruju tak si bude moc psat a jestli ne tak tonevadi dejsi na mě jahodi tak uz končim *14* *4* *3* *4* *14* *3* *4* *14* *3* *4* *14* *3*
  • siški vam dohubi cotoje bezte na disko vi bužejanti nechtese vi fotit poslete to do hupolce a ti vase prestavi si nechte pro dedecka prihodu a najdu jahodu *4* *4* *4*
  • jeto na pitel nemuzu se tu zaregistrovat jinak nevim jastli to cte zrovna vica kerekes jinak hodně mrkve rajšat zdravi předevsim pomerance vi zlobivi mrkve *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ale pisek je moc pěkna ale kdibise měla slikat zadarmo hned bi oni nikdo nevědel je to jenom slovenska pištalka cosi videlava na svem těle nic neumi ani asi neumi vařit jenom ve filmu slika pomerač dal bich ji muj banan jetli chces
  • Mám ji jako herečku moc ráda a do dnes jsem nevěděla jak se jmenuje, ale teď to vím a nezapomenu to, protože je dost známá a příjemná
  • Myslím,že je Vica moc krásná a sympatická žena. A také nadaná herečka. Jsem ráda,že je je tady u nás v Čechách a natáčí tu i filmy. mám pocit,že někoho takového náš showbyznys a fimlová scéna potřebovali.
    S pozdravem Monča *4*
    • Naprostej souhlas - je nádherná a moc sympatická
    • je moc pěkna ale jeji filmi stoji zahovno kazdi jeji film je sex v posteli nohi zadek prsa, jeto stidliva pomerač kdibi natočila německi erotak mozna ze bi měla naki přibeh akcni film nato asi nema jenom erotic a ten machaček neni brbec bužejat toje přesne on kdibi natačel film akcni napřkla blade v usa tak bi tak akorat blejdovi drzel mezi nohama ocas a este bise vitahoval zema kafe rad ten houslita pijanista troubi rat na trupetu ha ha ha jo ta muzika cose dostala na mtv otech bužejantu midlama tak v americe čistil zachodi abimuto prošlo do mtv tak cus midlo *14*
  • Mě přijde trochu moc zrzavá.Nevím co na ní vidíte. *7* *8*
    • nika1991
      mi vic nani vidíme než ty Anonyme *15* *15* *15* *15*
      Vica Kerekeš nejjjjjjjj *14* *14* *14* *14*
  • všechno nejlepší :)
  • Je přimo i nepřímo božsky krásná a basta
  • Dokonalost...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit