Přejít na výpis diskuzí

Victoria Beckham

OSOBNOST 31.12.2006 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kožešina

    Nedávno jsem viděla nějaké fotky,kde na sobě měla pravou kožešinu.Je to kráva vymletá,když jí není líto těch nebohých zvířátek,který musely umřít,aby si to ta snobka mohla na sebe oblíknout.Některé celebrity co meaj ještě mozek,proti tomuhle bojujou,je vidět,že Beckhamka je úplně blbá a sobecká nána.
    • Re: kožešina

      No a vždyť jí to sluší. A to je podstatné. Taková dokonalá ženo má právo vypadat krásně a dělat si co chce. Její přání je rozhodně důležitější než nějaká zvířátka.
  • Vici je neej:)

    Vicinka je ploste skvěla ....at si rikate co chcete *8* já ji upa lowujuuu:D je to moje ikonka a nej celebritka....mám ji ráááda *1* heh tak papa a juknete na www.ourhotpinkworld.blog.cz ju?Tam o ní máte hodne...papa mejte seee...Misinka *14*
    • Re: Vici je neej:)

      No to jo. To jsou, ale hloupí kecy!!!!! *15*
  • Je neeej:)

    Vicinka má dneska 33.....všecičko neeeeeej:) *14* je to ploste neeej celebritka.....mám ji rááááda *1* heh...juknete na www.ourhotpinkworld.blog.cz je tam toho o ni dooost:) Papa *15*
  • wendy92

    titulek..xD

    Ona je tak strašně chladnej, nepříjemnej a nemateřskej typ....nachápu jak může mít 3 děti...
  • janicka.voj

    romeo a cruz

    tak uz nam pribyl romeo a cruz *3*
  • proč??

    Vym,že Victorii nikdo moc nefandí a spíš ji všichni nesnáší..ale proč?protože o ní novináři píšou samý špatný články?Asi jo...Ona není vůbec špatná"To z ní dělá tisk!já jí fandim! *14*
    • Re: proč??

      takyyyyyyyyyy *14* si rikam proc *7* ja ju LOWUJU *1*
    • Re: proč??

      Já si myslím, že ti co o ní píšou, že je to kráva a tak, tak to píšou ze závisti. Je to krásná ženská, ale pravda je, že by jí tak 3 kila bodla nabrat.
  • vse nejlepsi

    vsechno nejlepsi k narozkam *3*
  • parket..a

    :-)

    Zpívá skvěle, akorát dřív vypadala fakt dobře a dneska je moc hubená...nechápu proč s tím něco neudělá, vždyt byla tak pěkná
    • wauworld
      protože je nemocná a protože všechny celebrity si myslí že musí být ne hubené ale vychrtlé..
  • wauworld
    Když jí bylo 16 byla tlustší a vypadala líp...To ještě měla svoje vlastní prsa..Aspoň je z toho vidět že je to skutečně anorektička...Už 13 let prý skoro nejí..
    • wauworld
      http://foto.osobnosti.cz/victoria-beckham-531587
  • ..i s velkým nosem ! Alespoň byla normální..teď je to jen figurína..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit