Přejít na výpis diskuzí

Viggo Mortensen

OSOBNOST 31.12.2006 
100 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • viggo

    Viggo je jeden z nejlepších herců jákýho jsem kdy vyděla. Pote co jsem vyděla Pána prstenů tak jsem si řikala, že lepší role pro něj není!! ale pletla jsem se!! nedávno jsem viděla Ohnivý oceán a v ton na něj nikdo nemá to se musí nechat *3* Je to prostě frajer
  • Viggo ......

    Viggo je nádhernej chlap. *14* *14* !!!! Obdivuji jak jeho filmové role tak i jeho osobně.Je v něm něco co mě na něm zaujalo hned na začátku a byla bych ráda kdyby se mi ozval kdokoli,kdo má zájem si o něm někdy povídat.Pište mi na mail.už se těším.Viggo je nej.... *15* *14* *4*
  • většina lidí má vigga ráda pouze jako ARAGORNA,ale já ho miluju jako VIGGA MORTENSENA!!!Nádhernej byl ve filmu a walk on the moon,je to krásnej film (hlavně proto,že tam hraje viggo)!!!
  • WEB

    Tak stránka, na kterou tu Viggi tak krásně upotává změnila své dějiny a vybudovala si své místečko. Nyní jsme k nalezní pod adresou: WWW.viggo-mortensen.cz PS: těším se na vás !!!
  • Viggo

    Viggo je Osobnost s velkým O a mnoho z těch, které pod heslem "osobnosti" najdete, mu nesahá ani po kotníky, ačkoli on sám na takových seznamech figuruje jen zřídka. A proč si to myslím? Protože osobností není ten, kdo na vás zírá z plakátů na každém rohu, to je jen známá tvář. Osobností se stává ten, kdo má svůj názor a stojí si za ním, ikdyž není zrovna "in" a zároveň si dokáže vážit názorů ostatních. Osobností se stává ten, kdo něco dokáže a umí si získat přízeň svou vlastní sílou osobnosti, ikdyž to trvá déle, než zaplacenou reklamou, jak je tomu až příliš často...Proto si mě Viggo získal. A každý kdo si o něm něco přečte(doporučuji viggo-mortensen.wz.cz)a má o něco více inteligence než tady "prd" zjistí, jak je to vyjímečný a talentovaný člověk. Opravdová Osobnost.;-)
  • viggo

    viggo je prostě nej a ve filmu pán prstenů hrál opravdovou jedničku, zahrál to opravdu skvěle a díky němu se na tento film hodně dívám!
  • www.viggo-mortensen.wz.cz

    Jak víš, že chodil s hlesatelkou? O jeho soukromí se totiž těžko něco shání :o(
  • Fakt je rozvedenej sa ta bývalá se jmenuje Exene Cervenka a je to zpěvačka v jazzové kapele,maj spolu mooc krásnýho syna (Henry Blake Mortensen)teď před nedávnem chodil s jednou španělskou hlasatelkou,ale ona sama říkala,že to nebude na dlouho...Huráá
  • Viggo:)

    No já vlastně ani na Vigga nemám jasný názor,ale v roli Aragorna je skutečně Aragornem a to je hlavní:)
  • Manželka

    Viggo je už několik let rozvedený a pokud vím, nemá ani žádnou přítelkyni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit