Přejít na výpis diskuzí

Viggo Mortensen

OSOBNOST 31.12.2006 
100 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte kde bych sehnala film procházku po měsíci? *4*
    • Re:

      Ahoj Kaato, taky Procházku sháním,jestli se ti to povedlo, dej mi, prosím, vědět. Díky
  • www.viggo-mortensen.cz

    Protože tuší, že jakmile jednou nakouknou, budou se pořád vracet...a ne snad? *15* *8* *15*
  • www.viggo-mortensen.cz

    Protože mají strach, že jakmile jednou nakouknou, budou se stále vracet....A ne snad? Mimochodem, dnes má web narozeniny! *3* *3* *3*
  • www.viggo-mortensen.cz

    Protože mají strach, že když jednou nakouknou, budou se pořád vracet...A ne snad?? *15* *13*
  • www.viggo mortensen.cz

    Protože mají strach, že když k nám jednou nakouknou, budou se tam pořád vracet...A ne snad? *15* *13*
  • Skvěle Viggi, to je mi škola !!!!! *15* *15* *15* Osatatně Aleši, odpoveď bys našel u nás--> www.viggo-mortensen.cz Proč každý miluje Vigga, ale k nám nenapíše.... *7* *7* *7* Vig *5*
  • I love him

    *14* Viggo je prostě 1! Viděla sem s nim dost filmů a za svym názorem si stojím!!!! A komu se to nelíbí, ať mi klobouk políbí!! *16*
  • Název filmu

    Ahoj Aleši, ten skvělý film se jmenuje Procházka po Měsíci ( A Walk on the Moon) a Viggo v něm hraje spolu s Diane Lane a Lievem Shreiberem. Režie: Tony Goldwyn. Film je z roku 1999. Myslím, že na českých tv stanicích ho na posledy dávali v červenci 2005. Film stojí opravdu za to, už kvůli těm vodopádům. Kdo film viděl, ví o čem mluvím, kdo ne, měl by se podívat! *14* *14* *14*
  • je fakt hustej *5*
  • Hledá se název filmu !!!

    Před časem jsem viděl super film s Viggem Mortensenem a teď mám problém, protože bych ho rád viděl znova, ale nevím, jak se jmenoval. Poradí mi někdo ? Jde asi o toto: Do nějakého prázdninového městečka v Americe dojíždí pravidelně Viggo se svým autobusem, ve kterém prodává obnošené oblečení a místní vdaná panička se do něj zamiluje. Atd. Má tam dlouhé vlasy. Víte někdo ? Dejte mi prosím vědět. Díky Aleš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit