Přejít na výpis diskuzí

Viktor Kožený

OSOBNOST 31.12.2006 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sponzorství

    Ahoj,sháním nějakého sponzora.Reprezentuji naši ČR ve sportu Endurance(vytrvalostní dostihy)Prosím o jakoukoli pomoc,mám doma velmy dobré a dobře připravované koně,bohužel nemáme peníze abych si je mohla dovolit,startovala sem na spoustě prestižních závodů at už to bylo mistrovství Evropy,či ve Spojených Arabských Emirátech v prezidentově poháru,kde sem byla na pozvání šejka.Loni sem měla se svým koněm kvalifikaci na mistrovství světa,které se konalo v Argentině,bohužel pro nedostatek peněz sem jet nemohla.Příští rok bych se opět chtěla zůčastnit mistrovství Evropy ve Španělsku na 120km,mám velmi dobrého koně a dobře připravovaného,bohužel příprava,startovné,přeprava,... je až příliš drahá.Doma nemáme skoro ani na chleba,vše jde do koní¨.Ale co doma s dobrým koněm,na kterého se tak akorát mohu dívat.Proto moc prosím o jakýkoli kontakt na někoho,kdo by mi mohl pomoci,dobře vím,že to jsou peníze,které se mohou,ale nemusej vrátit,je to risk,ale byla bych opravdu nesmírně vděčná,a ne jen já ale i jiní lidé,kteří mají s tímto sportem co společného,budu vděčná za jakoukoli pomoct.Nabýdnout mohu možná úspěch při reprezentaci,ale tyhle závody jsou natolik obtížné,že výsledek nemohu zaručit.Mohu jen říct,že dělám vše co je v mých silách.Jediné co mohu ještě nabýdnout je účast na závodech jako můj sponzor,...Předem moc děkuji za jakoukoli pomoc,jakýkoli kontakt na někoho,kdo by byl ochoten se do tohoto sportu zapojit a umožnit mi start na těchto obtížných závodech

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit