Přejít na výpis diskuzí

Viktor Preiss

OSOBNOST 31.12.2006 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • narozeniny

    Milý pane Viktore
    Přání k Vaším dnešním narozeninám,přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • Jistě, pane ministře

    jsem viděla v sobotu v Divadle na Vinohradech. Skvělý pan Preiss i další, dokonalá profesionalita, řeč, mimika a bytí na jevišti. No a téma do dnešní (vlastně asi do jakékoli) doby jako stvořené. Nádherný zážitek!!!
  • ludmilahej

    svátek

    Všechno nejlepší k dnešnímu svátku ,hodně zdraví a lásky Vám přeje vaše fanynka ludmila *14* *4*
  • svátek

    Přeji hezký svátek. *14*
  • marika005

    Praha město věží

    Děkuji vám za krásné dobrodružství v pořadu o Pražských věžích *3*
  • blahopřání

    všechno nejlepší k dnešním narozeninám *3*
  • pozemek

    Vážený pane Preiss,

    dle sdělení realitní kanceláře máte prý zájem,nebo někdo z Vaší rodiny, o koupi pozemku na Lhotce, je-li tomu tak, prosím ozvěte se. Můj tel. je 604910314
    Martin Pfeifer
  • artemida

    k svátku

    Všechno nejlepší k Vašemu dnešnímu svátku pane Viktore, hlavně co nejvíce pohody, klidu a sluníčka. *4* Jste jeden z našich nejmilejších herců, v televizi Vás pokaždé rádi vidíme a proto Vám rádi blahopřejeme. *14* Děkujeme a ještě jednou hezký svátek. : )
  • Praha, město věží

    I já bych chtěla moc poděkovat za pořad o pražských věžích, ... na konci roku vždycky člověk vzpomíná na to, co v tom roce bylo hezké a příjemné a právě Praha, město věží bude jedna z těch milých, příjemných a opravdu hezkých vzpomínek. : ) *4*
  • Díky za Prahu město věží.

    Děkuji za velmi příjemný zážitek s Vámi v pořadu o pražských věžích.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit