Přejít na výpis diskuzí

Viktorie

OSOBNOST 31.12.2006 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Náhodou jsem byla super královna :')
  • Viktorie

    Prosim vas,chtela bych se zeptat na jmena potomku Viktorie..dekuji
    • jmena potomku jsou Viktorie,
      Eduard,Alice, Alfred, Helena, Louisa, Artur, Leopold, Beatris
    • Re: Viktorie

      Ještě doplňuji další dvě jména: syn Alfred, dcera Louisa. A už jsou všechny.. *3*
    • Re: Viktorie

      Victorie,Albert,Alice,Artur,Helena,Leopold,Beatrix a další 2, celkem 9
  • Královna Viktorie

    Úžásná panovnice zrovna o ní čtu knížku a podle všeho je založená na skutečnosti tedy aspon s tímhle životopisem se schoduje.Jestli si jí chce te přečíst tak má celkem 4. díly (já zatim přečetla dva a už jsem u konce třetího) 1. díl - Urozená zajatkyně 2.díl - Lodr M 3. díl - Královský manžel 4. díl - Vdova z Windsoru tyto knihy napsala Jean Plaidy.
  • hurvinkovamorticie9
    😍
  • jak zemřela????
    • 17. ledna 1901 došlo k zásadní změně ve zdraví královny. Královna prodělala záchvat mrtvice, začala se zadrhávat v řeči, měla sklený pohled a nechápala, co jí lidé říkali. Usínala uprostřed věty. 19. ledna už věděl o stavu královny celý Londýn. U dvora začínaly smuteční přípravy na pohřeb.
      Zemřela v úterý 22. ledna 1901 v půl sedmé večer, obklopená některými dětmi a vnoučaty. Poslední věc, kterou řekla, bylo jméno jejího zesnulého manžela. Dožila se 81 let.
    • Byla dlouhodobě nemocná a zemřela 22.1.1901 v Osborne House na ostrově Wight. Vlastně na důsledky nemoci zemřela. *4*
    • Normálně *16* *16* *16* *16*
  • nika1979

    😇😍

  • "sympaťanda" fakt

    Mě přišla úchylná jako všichni členové královských rodin... *9*
    • Mate pravdu,rodit jen proto,ze je to ode mne ocekavano=brrrrr,pripada mi to jako plemenitba u zvirat... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit